İyi Bir Eş Olmanın Altın Kuralları

İyi Bir Eş Olmanın Altın Kuralları

Standartların dışına çıkarak daha bir iş eş olmanın altın kuralları. Aslında çizginin dışında farklı bir şey yapmaya gerek yok. Doğru ve değer taşıyan izler bırakmanız yeterli olacaktır. Peki ya aşağıda ki söylenenler. Siz yine de bir kulak verin! ARKADAŞLARIYLA ZAMAN GEÇİRİN Eşinizin kalbini arkadaşlarıyla arkadaş olarak ve güzel vakit geçirerek tekrar çalabilirsiniz. Ne kadar eğlenceli […]

Standartların dışına çıkarak daha bir iş eş olmanın altın kuralları. Aslında çizginin dışında farklı bir şey yapmaya gerek yok. Doğru ve değer taşıyan izler bırakmanız yeterli olacaktır. Peki ya aşağıda ki söylenenler. Siz yine de bir kulak verin!

ARKADAŞLARIYLA ZAMAN GEÇİRİN

Eşinizin kalbini arkadaşlarıyla arkadaş olarak ve güzel vakit geçirerek tekrar çalabilirsiniz. Ne kadar eğlenceli biri olduğunuzu onlara gösterin ki sizi zararlı takım arkadaşı gibi görmesinler.

HOBİLERİNİZDEN VAZGEÇMEYİN

Erkekler hobilerine zaman ayırma konusunda açıkçası bizden daha başarılı. Hafta sonları barlara gidip erkek erkeğe takılmalar olsun, halı saha maçları olsun bizden çok daha fazla hobileri var.

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bizse sevgilimiz olduğunda tüm vaktimizi ona adamak isteriz. Bence artık bizim de kendimize zaman ayrıma vaktimiz geldi!

 

SÜRPRİZLER YAPIN

Minik hediyelerle eşinizi mutlu etmeniz mümkün. Yorgun bir iş gününden sonra 5 dakikada olsa ona boyun masajı yapın veya çok sevdiği bir yemeği hazırlayın.

ROMANTİK NOTLAR YAZIN

Eşinize karşı hissettiklerinizi açıkça ve sık dile getirmekten çekinmeyin. Mesela onu ne kadar yakışıklı bulduğunuzu anlatan bir notu bilgisayarının önüne bırakın.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al