iWhite Diş Beyazlatıcı

iWhite Diş Beyazlatıcı

iwhite Instant Diş Beyazlatma Kiti‎ son dönemlerde merak edilen ürünler arasında yer alırken Türkiye’de satışa başlanmış diş beyazlatma ürünü olarak adından sıkça söz ettirmektedir. Diş Sağlığı en önemli konulardan biri olurken dikkat ve bakım isteyen en önemli sağlık noktalarından biridir. Ancak göz ardı ettiğimiz dişler beslenme ve diğer sağlık problemlerini de beraberinde getirmektedir. Özellikle sigara […]

iwhite Instant Diş Beyazlatma Kiti‎ son dönemlerde merak edilen ürünler arasında yer alırken Türkiye’de satışa başlanmış diş beyazlatma ürünü olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

Diş Sağlığı en önemli konulardan biri olurken dikkat ve bakım isteyen en önemli sağlık noktalarından biridir. Ancak göz ardı ettiğimiz dişler beslenme ve diğer sağlık problemlerini de beraberinde getirmektedir.

Özellikle sigara tüketimi sonucu dişlerde sararma sigara kullanan kişilerin en büyük problemlerinden biridir. Diş Fırçalama alışkanlığı olmayan ya da bu alışkanlığa dikkat etmeyen kişilerde de yaşanan diş sararması ve diş eti rahatsızlığını ortadan kaldıran iWhite Diş Beyazlatma Kiti bu noktada başarılarından söz ettirirken hiç bir yan etkisi olmadığı belirtiliyor.

Evde ve iş yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz iWhite Diş Beyazlatıcı kit sayesinde dişleriniz de oluşan tabakalar ortadan kalkacaktır.

Ürün maksimum konfor ve performans sağlayan 10 adet ince ağızlıktan oluşmaktadır. Özel fırçalar veya kalıplar hazırlamanıza veya temizlemenize gereksinim duymaz, şırınga fırça veya benzer ekipman kullanmanıza da gerek yoktur.

Klinik açıdan güvenliği kanıtlanmış özel beyazlatıcı bir jel içermektedirler.

iWhite Kullanımı

Günlük olarak 20 dakika uygulamanız yeterlidir, bu sayede 8 tona kadar varan beyazlatıcı sonuçlara tanık olabilirsiniz. En etkili sonuçları almak için ürün 5 gün üst üste kullanılmalıdır.

Diş Beyazlatıcı Bu Ürünün Resmi Satış Fiyatı ; 69 TL’dir.

iWhite instant Diş Beyazlatma Ürününü piyasa da komik rakamlara satılan ürünler ile asla karıştırmamanızı öneriyoruz.

iwhite-yorum-soru-fiyat

iWhite Teknolojisi ve Ürün Farkı

Yeni iWhite beyazlatma formülünün güvenliği ve anında etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Ürünün Teknolojisi FCC (film kristalize kalsiyum) teknolojisine dayanmaktadır ve anında bir beyazlık sağlar. Küçük beyaz bio-aktif kristaller güçlü bir film oluşturucu polimerler ile kombine edilmiştir. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, beyaz bio-aktif kristaller fiziksel olarak diş yüzeylerine sabitlenmektedir.

Bu fiziksel sabitleme sayesinde optimum bir beyazlatıcı etkiyi ortaya çıkarmaktadır. Bu FCC teknolojisi aynı zamanda yenilikçi P.A.P. sistemi ile desteklenmektedir ki bu diş sağlığını etkilemeden dişlerdeki kararmalara neden olan lekeleri çözen etkin bir teknolojidir. Bu sayede lekeler küçük parçalara ayrıştırılarak diş yüzeyinden uzaklaştırılır ve dişlerin hem ön yüzeylerinden hem de arka yüzeylerinden beyazlamasını sağlar.

Bu özellik son derece önemlidir çünkü dişin arka yüzeyinde meydana gelen lekeler aynı zamanda önyüzlerinin de koyu renkte kalmasına neden olmaktadır.

iwhite diş beyazlatıcı sipariş

iWhite Diş Beyazlatıcı Kiti Kullanıcı Yorumları ve Ürün ile ilgili her türlü sorularınızı, şikayet ve önerilerinizi konu altında bizimle paylaşabilirsiniz. Uzman Ekibimiz sorularınızı en kısa zamanda yanıtlayacaktır.

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Arkadaşlar 3.gunumdeyim çok bir etki yapmadı her gün dişlerimi fırçalayan biriyim dişimin orijinal rengi olduğu için çok açmamış olabilir genelde sigara kullanan dişlerini çok fırçalamayan kişilerde etkili olduğunu duydum

  2. Ürün Gerçekten 5 Günde Etkisini Gösteriyor mu Acaba? Kullanan Arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor