Iris van Herpen Voltage Koleksiyonu

Iris van Herpen Voltage Koleksiyonu

Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Couture defileleri an be an size iletiyoruz. Şimdilik sıradışı bir tasarım gördük diyemeyiz tabii ki Iris van Herpen‘in Voltage adlı koleksiyonu hariç. Ünlü moda tasarımcısının Paris Moda Haftası kapsamında 2013 koleksiyonunu tanıttığı defilenin göz bebekleri  3D yazıcıdan çıkmış kıyafetlerdi. Koleksiyondaki kıyafetler Stratasys‘nin Objet Connex multi-material 3D yazdırma teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu teknoloji sayesinde […]

Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Couture defileleri an be an size iletiyoruz. Şimdilik sıradışı bir tasarım gördük diyemeyiz tabii ki Iris van Herpen‘in Voltage adlı koleksiyonu hariç.


Ünlü moda tasarımcısının Paris Moda Haftası kapsamında 2013 koleksiyonunu tanıttığı defilenin göz bebekleri  3D yazıcıdan çıkmış kıyafetlerdi.


Koleksiyondaki kıyafetler Stratasys‘nin Objet Connex multi-material 3D yazdırma teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu teknoloji sayesinde farklı metaryelleri tek bir çıktı ile elinize alabiliyorsunuz.Son teknoloji kullanılarak tasarlanmış bu koleksiyona hayran kaldık. Ne dersiniz? Artık kıyafetler yazıcıdan mı çıkacak sizce?

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al