İncir Reçeli Ağlatan Sahne

İncir Reçeli Ağlatan Sahne

Halil Sezai’nin baş Rolünde oynadığı İncir Reçeli Büyük ilgi gördü ve Final Sahnesi tüm seyircilerden büyük beğeni topladı.  30’lu yaşlardaki Metin, televizyon showları için skeç yazarak hayatını sürdürmektedir. En büyük hayali senaryosunu yazdığı bir filmin çekilmesiyken yazdığı senaryolar hep reddedilmektedir. Her gün gittiği barda birgün Duygu isimli bir kızla tanışır. Ayakta duramayacak kadar sarhoş olan […]

Halil Sezai’nin baş Rolünde oynadığı İncir Reçeli Büyük ilgi gördü ve Final Sahnesi tüm seyircilerden büyük beğeni topladı. 

30’lu yaşlardaki Metin, televizyon showları için skeç yazarak hayatını sürdürmektedir. En büyük hayali senaryosunu yazdığı bir filmin çekilmesiyken yazdığı senaryolar hep reddedilmektedir. Her gün gittiği barda birgün Duygu isimli bir kızla tanışır. Ayakta duramayacak kadar sarhoş olan Duygu’yu evine alır, kendisi kanepede yatarken ona yatağını verir sabah uyandığında ise Duygu’nun küçük bir not bırakarak gittiğini görür. Sonraları tekrar karşılaşırlar,

Duygu yine Metin’in evinde kalır ancak hep aynı şekilde Duygu sabah erkenden küçük bir not bırakarak evden ayrılır. Metin aşık olduğu ancak sadece adını bildiği bu kızın neden bu şekilde davrandığını merak eder, nedenini öğrendiğindeyse ölümsüz bir metropol aşkı doğar.

İşte O Sahne Konuşması

birbirlerine değerek, dokunarak yaşayabilmenin güzelliklerini anlat, birbirlerine karışmayı anlat, yaşam savaşı içinde yaşamayı, yaşatmayı unuttuklarını anlat, sevişmeyi anlat onlara, en zor anlarda bile ayrılmamacasına tek vücut olabilmeyi anlat, yalnız yürümek zor, kolayını anlat. şimdi aç gözlerini aşkım, söz veriyorum her şey çok güzel olacak.

ben sana karıştım aşkım, artık daha güçlüsün.
bir gün, şoförün aniden camı açabileceğini anlat..

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. “Başkalarının çocuklarını, hayatlarını, bedenlerini ödünç alacaksın.
    Geri vermek üzere…

    Ve hep ıssız kalacaksın.”

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli