İncir Reçeli 2 Fragmanı Yayınlandı İzle

İncir Reçeli 2 Fragmanı Yayınlandı İzle

İncir Reçeli filmini büyük beğeni ile izleyenlere güzel bir haber. Film Yayına girmiş olup, İncir Reçeli 2 Fragmanı bugün yayına girdi.  Baş Rolünde oynayan Halil Sezai Romantik ve Dram dolu bir Aşk Filmini Beyaz Perdeye taşırken, yalnızlığı ve insanlar üzerinde ki sosyal dokuyu farklı bir pencereden dile getirmeyi başardı. Şimdi Fragman Yalnızlığı farklı bir dil ile ifade […]

İncir Reçeli filmini büyük beğeni ile izleyenlere güzel bir haber. Film Yayına girmiş olup, İncir Reçeli 2 Fragmanı bugün yayına girdi.  Baş Rolünde oynayan Halil Sezai Romantik ve Dram dolu bir Aşk Filmini Beyaz Perdeye taşırken, yalnızlığı ve insanlar üzerinde ki sosyal dokuyu farklı bir pencereden dile getirmeyi başardı.

Şimdi Fragman Yalnızlığı farklı bir dil ile ifade ederken, filmin hayranları büyük bir merakla 2’nin çıkmasını bekliyor.

İncir Reçeli filmi ile izleyenlerden büyük beğeni kazanmış, Usta Sanatçı Halil Sezai ise ‘İsyan‘ şarkısıyla herkesin gönlüne taht kurmuştur. İncir Reçeli’nin bu kez ikinci filmin fragmanı yayınlandı. Film fragmanı izle…

 

 Halil Sezai, önceki akşam oyuncu Melike Güner ile buluşup sohbet etti. Çıkışta şalvar pantolonu ve saçı sakalı birbirine karışmış haliyle dikkat çeken Sezai, “İncir Reçeli 2′ filmi için sakal bıraktım” dedi. Halil Sezai’nin şarkıcılık yönüyle tanınmadığı dönemde çektiği bu filmde söylediği şarkılar oldukça sevilmişti.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli