İlk Randevuda Yapılması Gerekenler

İlk Randevuda Yapılması Gerekenler

İlk Randevuda iki taraf içinde büyük bir heyecanın yer aldığı durumları ortadan kaldırmak ve olması gereken en iyi intibayı karşı tarafa ulaştırmak için yapılması gereken altın kuralları sizler için paylaşıyoruz.   YERİNİ O SEÇSİN Biraz egosunu tatmin etmek için buluşma yerini onun seçmesine izin verin. Yer seçimi konusunda ona fark ettirmeden küçük ipuçları verin. Kıyafetlerinizde […]

İlk Randevuda iki taraf içinde büyük bir heyecanın yer aldığı durumları ortadan kaldırmak ve olması gereken en iyi intibayı karşı tarafa ulaştırmak için yapılması gereken altın kuralları sizler için paylaşıyoruz.

 

YERİNİ O SEÇSİN

Biraz egosunu tatmin etmek için buluşma yerini onun seçmesine izin verin. Yer seçimi konusunda ona fark ettirmeden küçük ipuçları verin. Kıyafetlerinizde ise sadeliğe önem verin. Çok uğraşmış gibi gözükmeyin.

 

VEDA EDERKEN

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kendinizden emin ve hangi şekilde nasıl veda edeceksiniz ve bir sonraki buluşmanın olup olmayacağını nasıl garanti altına alacaksınız? İşte gecenin sorunu budur. Fakat en heyecanlı yeride odur. Ondan hoşlandığınızı bir şekilde ona belli etmelisiniz.

 

VÜCUT DİLİNİN ÖNEMİ

Karşımızdaki kişi ile hem fiziksel olarak hem de konuşarak iletişim kurarız. Birlikte olduğunuz kişiyle rahat bir buluşma geçirmek için onun vücut dilini iyi izleyin ve hareketlerine uyumlu hareketlerle ona karşılık verin.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al