İğne Oyası ve Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası ve Havlu Kenarı Modelleri

Yeni Jenerasyon kadınları biraz uzak olsa da Evde yapılan İğne oyası ve Havlu kenarı modelleri günümüzde de büyük ilgi görmeye devam ediyor. Gelecekte de bu ilginin devam edeceği aşikâr. Kadınlara özel el işi ve Örgü modelleri ile ilgili ModaYeni.Net internet sitesi bu konuda ciddi şekilde paylaşımlar yaparak bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Sitede, Dekorasyon, Abiye Modelleri, […]

Yeni Jenerasyon kadınları biraz uzak olsa da Evde yapılan İğne oyası ve Havlu kenarı modelleri günümüzde de büyük ilgi görmeye devam ediyor. Gelecekte de bu ilginin devam edeceği aşikâr.

Kadınlara özel el işi ve Örgü modelleri ile ilgili ModaYeni.Net internet sitesi bu konuda ciddi şekilde paylaşımlar yaparak bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Sitede, Dekorasyon, Abiye Modelleri, Elbise Modelleri, Gelinlik ve Bayan Ayakkabı modelleri yer alırken, özel paylaşımlara ev sahipliği yapan Modeyeni.net, Örgü, el işi ve dantel modelleri, Havlu kenarı ve iğne oyası modellerine yer verirken bunların nasıl yapılacağı hakkında resimli ve Videolu anlatımları da bulunuyor.

Birbirinden özel İğne Oyası modellerini paylaşan site, kolay ve birbirinden renkli iğne oyası havlu kenarı örneklerini özel olarak paylaşmaya devam ediyor.

Sürekli olarak güncellenen sitede, Tesettür Eşarp modelleri ile ilgili kategoride mevcut olup, birbirinden ünlü Eşarp markaları 2015 ve 2016 Tesettür modellerin yer verilmiş.

Bayanların hayatında en heyecanlı olduğu dönem olan, Evlilik, ve evlilik hazırlığı sırasında çeyiz setinde olmazsa olmaz Damat Havlusu ve dantel örnekleri bir genç kızın uğraş verirken en mutlu olduğu ve hayalini kurduğu an olarak biliniyor. Anneler kızları için bu uğraşa en büyük desteği sağlarken, yeni evlilerin evini süsleyen bu modellerin bir çok örneğini sizlere referans verdiğimiz siteden ulaşabilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı ve iğne oyası havlu kenarı modellerini güncel olarak derleyen ve galeri olarak bayan ziyaretçilere sunan sitede, ziyaretçilerin kendi modellerini de paylaşacağı bir alan yer verilmiş.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Sitede yer alan “İçerik Gönder” sayfasından, kendiniz için tasarladığınız farklı modelleri, benim için özel dediğiniz modellerin fotoğrafını çekerek sitede paylaşabilirsiniz.

Sitede Evlilik ve Düğün hazırlığı gibi bir kategorinin olmaması sitede büyük bir eksiklik olarak düşündük. Yöneticilere konu ile ilgili bu eksikliği bildirdiğimizde kendilerinin teşekkürlerini büyük bir memnuniyetle kabul ettik.

Kadin.info ve ModeYeni.net olarak tüm evlenecek olan Gelin ve damat adaylarına şimdiden ömür boyu mutluluk dileklerimizi iletir, Evin en özel köşesinde Nostanji eşliğinde tatlı bir mutluluk katacak bu el işleme modellerin olmasını özellikle tavsiye edeceğimizi iletmek istedik.

Sevgi ve Mutluluk ile Kalın.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Farklı Dantel ve Havlu kenarı modellerini sürekli takip ediyorum. Bu site gerçekten çok zengin bir içeriğe sahip. Moda Yeni sitesine teşekkürler. Paylaştığınız için size de teşekkür ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al