Hydroderm Body Shape Selülit Giderici İnceltici Vücut Kremi !

Hydroderm Body Shape Selülit Giderici İnceltici Vücut Kremi !

Selülit Giderici & inceltici kremlerde yeni bir devrim. Yonja Medical güvencesi ile Hydroderm Body Shape karşınızda. Tek bir ürün sayesinde tüm vücutta mükemmel bir etki bırakan bu ürünü yakından tanımak için aşağıda ki yazımızı okumanız yeterli olacaktır. Hydroderm Body Shape ‘nin içerisinde yer alan Organik Kukui Fındığı Yağı, Organik Kafein, Organik Lesitin, Yeşil çay Ekstresi, […]

Selülit Giderici & inceltici kremlerde yeni bir devrim. Yonja Medical güvencesi ile Hydroderm Body Shape karşınızda. Tek bir ürün sayesinde tüm vücutta mükemmel bir etki bırakan bu ürünü yakından tanımak için aşağıda ki yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Hydroderm Body Shape ‘nin içerisinde yer alan Organik Kukui Fındığı Yağı, Organik Kafein, Organik Lesitin, Yeşil çay Ekstresi, Glikolik asit sayesinde selülitli tüm bölgelerde mükemel bir başarı yakalayarak kısa bir süre içerisinde başarılı bir sonuç veriyor.

Bodyshape Hydroderm Aminophylline adlı kimyasal maddeyi içermez. Ambalaj Şekli: 240 ml Hydroderm Body Shape Kullanımı ise gayet basit ve kolayladır. İstenilen Bölgeye günde 2 defa masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır. 1 dakika kadar düzenli bir şekilde yoğrulması önerilir. Body shape, lipozom taşıyıcı sistemi ile, kukui fındığı yağı, yeşil çay ekstresi ve organik kafein gibi etken maddelerin cilde nüfuz etmesini sağlar. Bu doğal bileşimler, cildin yüzeyine yakın olan yağ hücreleri üzerinde etkili olarak selülit görünümünü giderir.

Bodyshape ayrıca cildin nem seviyesini arttırır, dokusunu dengeler, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. 1. Body shape, lipozom taşıyıcı sistemi ile, kukui fındığı yağı, yeşil çay ekstresi ve organik kafein gibi etken maddelerin cilde nüfuz etmesini sağlar. Bu doğal bileşimler, cildin yüzeyine yakın olan yağ hücreleri üzerinde etkili olarak selülit görünümünü giderir. 2. Body shape ayrıca cildin nem seviyesini arttırır, dokusunu dengeler, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. 3. Body shape cilde duyarlı bir alternatif öneriyor. Patentli taşıyıcı sistemi ile doğal bileşimlerin kolayca cilde nüfuz etmesini sağlıyor.

Formülasyonu test edilirken herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. 4. Birçok selülit kremi aminophylline adlı kimyasal maddeyi içerirken, Bodyshape bu maddeyi içermez. Organik Kukui Fındığı Yağı: Nemlendirici ve yumuşatıcı olarak kullanılır.

Organik Kafein: Yağ parçalayıcı ve inceltici olarak kullanılır. Organik Lesitin: Ciltteki su tutulumunu dengeler, nemlendirir. Yeşil Çay Ekstresi: Cildi yatıştırıcı bir antioksidandır. Glikolik Asit: Cildi pürüzsüzleştirmede kullanılır;

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al