Hızlı Kilo Aldırıcı Yöntemler

Hızlı Kilo Aldırıcı Yöntemler

Kilo almak isteyenler, kilo alma yöntemleri ve kilo almak için doğal beslenme önerilerini kadın sitemizde sizler için paylaşıyoruz. Öncelikle belirtmemiz gereken nokta şudur ki; hızlı kilo almak için kimyasal ürünler, iğne ya da benzeri yollara başvurulmamalıdır. Kilo almak aslında bünye ile bir durumdur ve yapı itibari ile düzenli ve sağlıklı beslenme ile mümkündür. Aynı şekilde […]

Kilo almak isteyenler, kilo alma yöntemleri ve kilo almak için doğal beslenme önerilerini kadın sitemizde sizler için paylaşıyoruz. Öncelikle belirtmemiz gereken nokta şudur ki; hızlı kilo almak için kimyasal ürünler, iğne ya da benzeri yollara başvurulmamalıdır.

Kilo almak aslında bünye ile bir durumdur ve yapı itibari ile düzenli ve sağlıklı beslenme ile mümkündür. Aynı şekilde Spor ve Kalorili yiyecek tüketmek sağlıklı bir şekilde kilo almanıza olanak sağlar.

Gün içerisinde aşırı yemeye çalışıyorum ama kilo alamıyorum diyorsanız ya da İştah problemi yaşıyorum diyorsanız aşağıda sizler için derlediğimiz beslenme ve kilo almaya yardımcı doğal takviye ürünleri ile ilgili tavsiyelerimizi incelemenizi öneriyoruz.

Kilo Aldırıcı Yöntemler ve Kilo Aldırıcı Besin Tavsiyelerine geçmeden önce Kilo Almanızı engelleyen faktörlere değinmek konu ile ilgili daha net bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır;

  • Hormonel Sebepler
  • Parazitler
  • Vücutta ki emilim bozukluğu
  • Yetersiz Beslenme
  • Psikolojik sorunlardan dolayı yaşanan iştahsızlık

yukarıda yer verilen ilk 3 madde için lütfen ilk olarak beslenme uzmanına başvurulmasını öneriyoruz. Psikolojik bir probleminizden dolayı iştahsızlık yaşıyorsanız, kendinizi yaşanan sorunlardan öncelikli olarak soyutlamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Yetersiz Beslenme ise, sizin ihtiyaç duyduğunuz temel besinleri kapsar. Günlük ihtiyaç duyulan temel besinleri vücut alamadığı zaman vücut ciddi kayıplar yaşar ve kilo kaybınız meydana gelir.

Şimdi Gelelim Kilo Almaya Yardımcı Besinler ve Tavsiyelere;

– ilk olarak egzersiz yapmak iştahın açılmasına büyük oranda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda egzersiz yaparak kilo almak yağlanma olmadan kilo artışını sağlar. Buda sağlıklı şekilde kilo almanıza ve mükemmel bir vücuda kavuşmanıza olanak sağlar.

– Metabolizma hızı gündüz daha hızlı çalışırken akşam saatlerinde yavaşlamaya başlar. Bunun anlamı akşam saatlerinde tüketilen besinlerin kiloya dönüşmesinin daha kolay olacağıdır. Bu sebeple sık sık yemek yemek, bir öğünde yemek yemekten hem daha sağlıklı, hem de daha hızlı kilo almanızı sağlar.

Kilo Aldırıcı Bitkisel Takviye Ürünler
Bu noktada her ürün ben bitkiselim dese de çok dikkat etmenizi öneriyoruz. Zira sağlığınız her şeyden önemlidir. Bu sebeple size tavsiye edebileceğimiz ve 2007 yılından beri tüm kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyet ile kullanılan Bombax Kilo Aldırıcı. Bombax ile ilgili internette de yer alan yorumları incelediğinizde de ürünün ne kadar sağlıklı ve kilo almaya yardımcı bir ürün olduğunu göreceksiniz. Diğer Kilo Aldırıcı Ürünler hakkında soru ve önerilerinizi konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Kilo Aldırıcı Ürünler Zararlı mı? sorusuna ürün hakkında bilgi sahibi olmadan cevap vermek yanlış olur.

Yüksek Kaloriye Sahip Besinler

100 gr bal 315
100 gr üzüm pekmezi 290
100 gr kuru kayısı 300
100 gr hindistan cevizi 600
100 gr ceviz 650
100 gr şam fıstığı 595
100 gr fındık 635
100 gr badem 600
100 gr zeytin (siyah) 205
100 gr Koyun sütü 135
100 gr Yağlı inek sütü 60
100 gr makarna 365
100 gr Soya fasülyesi 400
100 gr Alabalık 170
100 gr kaşar peynir 400
100 gr krem peynir 345
100 gr beyaz peynir 240

100 gr Tahin helva 515
1 dilim Tiramisu 400
100 gr İrmik helvası 305

 

Kilo Aldırıcı Meyveler

Kilo aldırıcı meyveler arasında ilk akla geleni muzdur. 100 gramlık bir muz yaklaşık 80-100 kaloridir. Yüksek kalorili meyve sularına örnek olarak üzüm, elma, ananas suyu gösterilebilir. Kalorisi yüksek meyvelerden avokadonun 1 adeti 190 kalori civarındadır.

1 bardak Üzüm suyu 135 kalori
1 bardak Elma suyu 92 kalori

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. merhaba arkadaşlar, ben de 6 kilo almam gerekiyor. Nisan’da düğünüm var. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Teşekkür ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor