Hi-Level T702 Tablet Yorumları A101 Fırsat Ürünü

Hi-Level T702 Tablet Yorumları A101 Fırsat Ürünü

A101 Marketleri tarafından fırsat ürünü olarak satışa sunulan Hi-Level T702 Model Tablet PC büyük ilgi görürken bir çok müşteriler tarafından da merak konusu haline gelmiş bulunmakta. Bu merakı gidermek amacı ile Özellikle bayanların ve gençlerin merak ettiği sorulara cevap vermek için sizlere bu konuyu açmış bulunmaktayız.   199 TL‘ye satışa sunulan Hi-Level T702 model Tablet PC alacaklar için inceleme […]

A101 Marketleri tarafından fırsat ürünü olarak satışa sunulan Hi-Level T702 Model Tablet PC büyük ilgi görürken bir çok müşteriler tarafından da merak konusu haline gelmiş bulunmakta. Bu merakı gidermek amacı ile Özellikle bayanların ve gençlerin merak ettiği sorulara cevap vermek için sizlere bu konuyu açmış bulunmaktayız.

 

199 TL‘ye satışa sunulan Hi-Level T702 model Tablet PC alacaklar için inceleme rehberi olarak sizlere sunacağımız bilgiler tamamı ile tablet sektörü piyasasında yer alan tecrübeli kişilerin görüşlerini kapsamaktadır. Bu neticede almayı düşündüğünüz bu ürünü ne amaçla ve hangi durumlarda kullanmanız gerektiğini hesaplayarak karar vermenizi öneriyoruz.

 

Gelelim Özelliklerine;
Hi-Level T702 Tablet PC Özellikleri 

7 inç çoklu dokunmatik kapasitif ekran,
800×480 piksel kalitesinde görüntü, Rockchip 2918 1.2 Ghz işlemci,
Android 4.0.2 işletim sistemi, 16 Gb T-Flash hafıza ve 32Gb’a kadar yükseltilebilir kart desteği,
1Gb DDR3 Ram bellek, kablosuz internet bağlantı özelliği,
HDMI bağlantısı ile tv’ye veya HDMI bağlantısı olan başka bir multimedia aygıta bağlanabilme özelliği,
2 adet USB girişi, Word, Excell, PPT, PDF, MSN , Skype gibi uygulamaları kullanabilme, kulaklık girişi.

 

1 GB DDR3 Ram belleğe sahip olması 16 GB T-Flash Hafızaya sahip olması fiyatına bakıldığında gayet uygun bir tablet olduğu ortaya çıkıyor. Android 4.0.2 işletim sisteminin olması Android marketlerden ücretsiz indirebileceğiniz uygulama ve oyunlarla eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz.

 

HDMI çıkışına sahip olması ve desteklemesi de iyi bir özellik.
7 inç normal Tabletlere göre biraz küçük Standart tablet boyutları 9-10 inç olarak belirlenmekte. Bunun hem artı hem eksi yönleri var tabi. Kablosuz Bağlantı Wifi Özelliği mevcut olsa da bağlantı hızının çok iyi olacağını tahmin edemiyoruz malesef.

 

USB girişi olması iyi olsa da bu konuda dikkat etmeniz gereken bir konu var ki o da virüsler. Zira Tablete bulaşan bir virüsü temizlemek Notebook ya da Masa Üstü PC ler gibi kolay değil.

Word, Excell, PPT, PDF, MSN ve Skype gibi özelliklerin olması ekstra bir özellik olarak bu tür Tabletlerde karşımıza çıkan artık şaşırtıcı değil.

Apple İpad ya da Samsung marka Tabletler kadar pratik ve esnek yapıya sahip olabilcek bir beklenti içerisine girilmemesi gerektiğini son olarak belirtmek istiyoruz. Standart kullanıcılar için uygun olmakla birlikte verdiğiniz paranında çöpe gideceğini düşünülmemesi kanâtindeyiz.

Konu ile ilgili her türlü Soru, ELeştiri ve Önerilernizi bizlerle aşağıda ki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Alan kişilerinde yorumları bizim için büyük önem taşıdığını belirtmek istiyoruz.

 

Mutlu Alışverişler Dileklerimizle,

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. HERHANGİ BİR ÇÖKME İHTİMALİNE KARŞI ROT SORUNU VARMIDIR KOLAYLIKLA BULUNABİLİYORMU ROT İŞİ GARANTİ DIŞIDIR DİYECEKSİNİZ 200 LİRANIN GARANTİSİ OLSA NE OLUR DİYORUM BENDE SAYGILARIMLA

    • Android işlemcilerde kolay kolay çökme meydana gelmiyor.
      Her hangi bir problemde içerisinde çıkan ilgili markanın sitesinde genel bilgiler yer almakta. Her hangi bir sorunda Root olayı tüm tabletler için aynı olmaktadır.

      Bir problem çıktığında tamiri ve root işlemi için servis ücreti yüksektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor