Her Güzellik Kadın için Adanmıştır

Her Güzellik Kadın için Adanmıştır

Kadın ve Kadınlara dair her şey bu sitede değerli yazarlar tarafından kaleme alınarak sizlerle paylaşılacaktır. Kadınlar Günü yaklaşırken böyle bir sitenin ortaya çıkışı bizleri mutlu etmiş, bilgi ve güzelliğin paylaşımı noktasında elimizden gelen her şeyi yapmayı amaçlamış bulunmaktayız. Kadınlar için hazırlanan Türkiye’nin en geniş kadın, yaşam, diyet, sağlık ve güzellik sitesi kadin.info, kadın hakları ile […]

Kadın ve Kadınlara dair her şey bu sitede değerli yazarlar tarafından kaleme alınarak sizlerle paylaşılacaktır.

Kadınlar Günü yaklaşırken böyle bir sitenin ortaya çıkışı bizleri mutlu etmiş, bilgi ve güzelliğin paylaşımı noktasında elimizden gelen her şeyi yapmayı amaçlamış bulunmaktayız.

Kadınlar için hazırlanan Türkiye’nin en geniş kadın, yaşam, diyet, sağlık ve güzellik sitesi kadin.info, kadın hakları ile ilgili kadınlara olan şiddete de karşı farklı sosyal çalışmalar oluşturmaya başlamıştır.

Kadın.info sitemizde, Annelik, Dekorasyon, Güzellik, Magazin, Aşk ve İlişkiler, Moda, Sağlık ve yemek ile ilgili her konuyu kaleme alacağız.

 

“Güzel olan, iyi olan herşey bir kadının eseridir”

 

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor