Hayatın Zorluklarına Karşı Dik Durmak için

Hayatın Zorluklarına Karşı Dik Durmak için

Hayat hiçbir zaman bize altın tepside sunulmayacaktır, ama bu altın tepsili hayatın olmadığını göstermez o halde mucadeleci yapımzı artırarak ek iş fırsatlarına incelemeliyiz. İnsanların zorluklara bakma şekilleri içlerindeki mücadele, inanç, hayattan istek ve arzularına göre değişir. Hayattan beklentileriniz çoksa elinizde var olan, sizin mücadele ruhunuza göre değilse süper bir fırsat ek iş imkanlarını değerlendirmek için geç kalmayın. İstediğimiz her […]

Hayat hiçbir zaman bize altın tepside sunulmayacaktır, ama bu altın tepsili hayatın olmadığını göstermez o halde mucadeleci yapımzı artırarak ek iş fırsatlarına incelemeliyiz. İnsanların zorluklara bakma şekilleri içlerindeki mücadele, inanç, hayattan istek ve arzularına göre değişir.

Hayattan beklentileriniz çoksa elinizde var olan, sizin mücadele ruhunuza göre değilse süper bir fırsat ek iş imkanlarını değerlendirmek için geç kalmayın. İstediğimiz her şey altın tepside sunulmuyor o halde altın tepsiyi ek iş fırsatını kullanarak gidip biz alalım.

Hayatınızda ki düzenden sıkılmış hep eksik kalan bir şeyleri tamamlama uğraşındaysanız çevrenizdeki fırsatlara dönüp bir bakın.

Şimdiye kadar denemekten korktuğunuz ve kaybedecek hiçbir şeyiniz olmayan bir fırsat sizin ellerinizin altında.
ek iş imkanı hayatınızı değiştirecek sürprizlerle dolu, kendinize bir şans verin ve bu imkanları değerlendirmek için geç kalmayın altın tepside size sunulan bir hayat değil ama bir ek iş fırsatı var.

Hayatınızı değişsin diye her işi deneyip durmaktan yorulmuş, bu seferde aynısı olacak diye düşünüyorsanız bu sefer çok yanılıyor olabilirsiniz. Şans siz vazgeçtiğiniz anda ellerinizin altında duruyorsa peki?

1942 yılında üç arkadaş Venezüella da nehir yataklarında aylarca yıllarca elmas aramışlar, hergün hüsrana uğramanın vermiş olduğu bir bütünlükle bir taşın üzerine oturmuşlar üç arkadaştan biri ben vazgeçtim daha fazla ileri gitmenin anlamı yok her seferinde aynı şeyi buluyoruz yerden bir taş daha alırsam bir milyonuncu taşı toplamış olacağım ama ne ye yarar der ben vazgeçiyorum der.

Diğeri dalga geçerek son bir taşı daha al bir milyon olsun o zaman der, şakaya karşılık veren arkadaş pekala son bir taş daha alayım der ve elini nehire daldırır ve yumurta büyüklüğünde bir taş çıkartır.
İşte arkadaşlar der milyonuncu taş da tamam, benden bu kadar der.
Ne var ki bu taş çok ağırdır bunu fark eder ve tekrar taşı inceler ve bu bir elmas diye bağırmaya başlar.

Sonrasında ise Kurtuluş adı verilen bu elmasın dünyada bulunan en büyük ve en saf elmaslardan biri olduğu anlaşılmıştır. Evet her şey bitmiş tüm çabalarınızın boşa gittiğini düşünüyorsanız son kez elinizi daldırmaya değmezimi hayatınızı değiştirecek kim bilir beklide dünya da adınızı duyuracak fırsat ek iş te sizleri bekliyor olacak.

Son bir taş için şansınızı deneyin ek iş fırsatlarını kaçırmayın.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli