Hangi Vücut Tipine Hangi Gelinlik?

Hangi Vücut Tipine Hangi Gelinlik?

Hangi Vücut Tipine Hangi Gelinlik? Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu yavaş yavaş açılmaya başlamakta. Ve her kadının en büyük hayali olan gelinlik seçimleri ve modelleri seçilmeye başlanacak. Peki ya hangi vücut tipine göre hangi gelinlik modeli giyilmeli. Gelinlik seçimi düğün arifesinde yapılması en zor ve en zevkli işlerden biridir. Çünkü her kadın prenses gibi […]

Hangi Vücut Tipine Hangi Gelinlik?

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu yavaş yavaş açılmaya başlamakta. Ve her kadının en büyük hayali olan gelinlik seçimleri ve modelleri seçilmeye başlanacak. Peki ya hangi vücut tipine göre hangi gelinlik modeli giyilmeli. Gelinlik seçimi düğün arifesinde yapılması en zor ve en zevkli işlerden biridir. Çünkü her kadın prenses gibi kuğu gibi bir gelin olmak ve herkesin ona hayranlıkla bakmasını ister ve arzular. Bundan dolayı da gelinlikçilere önemli roller düşmektedir. 2018 yılı itibariyle birçok yeni gelinlik modelleri tasarımcılar tarafından üretilmeye başlandı bile. Birkaç senedir olduğu gibi bu yıl da balık gelinlikler oldukça moda durumda. Bu yazımızda vücut tipinize göre gelinlik seçmenizde sizlere yardımcı olacağız. Bu sayede hayalinizdeki gibi prensesler gibi bir gelin olacak ve haftalarca herkesin sizden bahsetmesini sağlayacaksınız. İşte tüyolarımız…

En Öncelikli Yapmanız Gereken…

Öncelikle kesinlikle interneti açıp ya da mağaza mağaza gezip gelinlik modeli bakmak yerine vücut tipinizi tanımalısınız. Bu sayede size yakışacak olan en güzel gelinliği seçebilirsiniz. Peki sizin vücut tipiniz hangisi? Armut vücut tipi mi, kum saati vücut tipi mi, elma vücut tipi mi yoksa dikdörtgen vücut tipi mi? İşte en önemlisi bunlardan hangisi olduğunuzu belirlemek. Şimdi vücut tipinize göre seçeceğiniz gelinlik modellerine gelelim.

Armut Vücut Tipi

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Eğer ki armut vücut tipine sahipsen kesinlikle gelinlikte vurgulamanız gereken yer beliniz. İncecik olan beliniz ortaya çıkararak muhteşem bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bu vücut tipinde kesinlikle A kesim ya da prenses modeli seçmelisiniz. Basenleriniz çok daha zarif görünecektir.

Kum Saati Vücut Tipi

Bu vücut tipine sahipseniz istediğiniz her türlü modeldeki gelinliği tercih edebilirsiniz. İster A kesim ister balık ister düz kesim isterseniz de prenses hepsi sizin için ideal olandır.

Elma Vücut Tipi

Kesinlikle gelinliğinizin yakası yuvarlak olmamalı V yakalı gelinlikler tam size göre. Helen tipi etekleri olan gelinlikleri tercih etmelisiniz.

Dikdörtgen Vücut Tipi

Straplez, düz ve kalp yakalı gelinlikler tam size göre. Eğer ki romantik modellerden hoşlanıyorsanız kesinlikle dantellerden yararlanmalısınız.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al