• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Hande Ataizi ile Yaşam Kürü Çayı

Hande Ataizi ile Yaşam Kürü Çayı

Sağlıklı yaşam ve düzenli beslenme vizyonu ile 2015 in en çok konuşulacağı beklenen Yaşam Kürü çayı Hande Ataizi önerisi ile karşımıza çıkıyor. Peki nedir bu Yaşam kürü çayı? Etkisi ve Kullanımı nasıl? Kullananlar ürün hakkında ne diyor? Bu ve buna benzer bir çok soruyu konu altında sizler için inceleyip cevaplayacağız. Sağlıklı Yaşam Kürü Çayı Nedir? […]

Sağlıklı yaşam ve düzenli beslenme vizyonu ile 2015 in en çok konuşulacağı beklenen Yaşam Kürü çayı Hande Ataizi önerisi ile karşımıza çıkıyor. Peki nedir bu Yaşam kürü çayı? Etkisi ve Kullanımı nasıl? Kullananlar ürün hakkında ne diyor? Bu ve buna benzer bir çok soruyu konu altında sizler için inceleyip cevaplayacağız.

Sağlıklı Yaşam Kürü Çayı Nedir?

Yaşam Kürü Çayı, düzenli olarak kullanım sonrasında, dördüncü haftada vucudun ihtiyacı olan yarım kalmış vitamin, protein ve mineralleri tamamlayıcı etki sağlayan bir drog dur. Bu sayede; toksinlerden arınmış, ihtiyacımız olan enerjiyi almış, fazla kilolardan kurtulmuş, cildin yenilenmesini sağlamış ve yaşlanmayı geciktirmiş etkisi görülmektedir.

Ürünün etkisini bu denli başarılı kılan ve kilo vermeye yardımcı ürün içeriğinde ne var? İşte cevabı;

Doğal Yaşam Kürü

Yaşam Kürü İçeriğinde Neler Var?

Maydonoz : Bağırsakları çalıştırarak sindirimi kolaylaştırır.

Kiraz Sapı : Zehirli toksinleri dışarı atmaya yardımcı olmakla birlikte metobolizmayı hızlandırır.

Diğer şifalı bitkileri de sayacak olursak;

Mısır Küpsülü, Meyan kökü, Avakado yaprağı, Civan Perçemi, Kırkkilit Otu, Tarçın, Karanfil, Nane, Limon, Melisa, Zencefil, Çuğa Çiçeği, Havlıcan, Zerdeçal, Kuşburnu, Hatmi, Kekik, Isırgan Otu, Funda Yaprağı, Biberiye, Rezene, Defne Yaprağı, Mersin Yaprağı, Papatya, Ardıç, Yeşilçay, Acı Çehre Tohumu, Enginar Yaprağı, Hindiba, Çörekotu, Devedikeni.

Bu kadar bitki tek bir çayda mı diye bizde merak ettik. Ancak, Yaşam Kürü Set olarak hazırlanmış ve haftalık olarak bölünmüş. Her hafta içilecek kür içeriği farklı olarak ayarlanmış.

1 Adet yaşam kürü 4 haftalık kullanımı kapsamaktadır. Resmi satış fiyatı 69 TL’dir. Üretici ve resmi satış firması tarafından önerilen kür 2 adettir. 2 adet kür 2 ayı kapsamakta ve resmi satış fiyatı 119 TL’dir.

Set içerisinde her hafta için ayrı özel çay bulunuyor. Üretici firma konu ile ilgili etkili olabilmesi için diğer doğal zayıflamaya yardımcı ürünler gibi düzenli kullanılması gerektiğinin altını çiziyor. İşte Üretici firmanın düzenli kullanımı ile ilgili açıklaması;

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek, forma girmek,cildinizi yenilemek, yaşlanmayı geciktirmek kısacası sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak kullanmalısınız.

İnstadiet gibi instagramda hızla yayılan ve büyük beğenileri üzerine toplayan bu ürünün yüzü Hande Ataizi oldu. Peki Ürün kullanımı nasıl ve ne şekilde olmalı işte hafta hafta Yaşam Kürü kullanımı?

1. Hafta Toksinlerden Arının

Hayatta kalabilmek için, metabolizmanın çalışması gerekir. Metabolizma çalıştığı müddetçe, vücut toksin üretir. Zararlı toksinlerin dışarı atılması gerekir. Bu noktada Arınma Çayı ;ödem söktürücü ve böbrekleri daha hızlı çalıştırıcı etkisi ile toksin atımına yardımcı olur. İçerisinde bulunan; maydonoz,kiraz sapı, mısır püskülü,kırkkilit otu,avokado yaprağı,civan perçemi ve meyan kökü ile vücudunuzu toksinlerden arındırın.

2. Hafta Dinç Olun

Stres,yoğun çalışma koşulları, uykusuzluk ve daha bir çok sebep; yorgunluk,halsizlik ve ağrı gibi sorunlara neden olur. Bu sorunlar enerjinizi düşürür. Yaşam Kürü’nün ikinci periyodu olan Enerji Çayı ile enerjinizi ve gücünüzü arttırın.Çayımızın hücre yenileme özelliği ile vücudunuzun direnç sistemini güçlendirin. İçerisinde bulunan; karanfil, tarçın, nane, limon, melisa, zencefil, çuha çiçeği, havlıcan, zerdeçal, hibiscus, kuşburnu, hatmi, kekik ve ısırgan otu ile dinç olun.

3.Hafta Forma Girin

Üçüncü periyot ile forma girmeye hazırsınız ! Hızlı ve sağlıklı kilo vermenize yardımcı olan Form Çayı, yağ yakımını ve metabolizmayı hızlandırır, tok tutar.Enerjinizi düşürmeden sağlıklı ve hızlı bir şekilde forma girin. İçerisinde bulunan; funda yaprağı, biberiye, rezene, defne yaprağı, kekik, mersin yaprağı, papatya, ardıç tohumu, yeşilçay, acı çehre tohumu ile sağlıklı ve kalıcı kilo verin.

4.Hafta Yenilenin

Vücudumuz gördüğü zararlar karşısında kendini yenileyebilir, ancak yenileme sürecini hızlandırmak ve hücrelerimizi yenilemek için desteğe ihtiyacımız vardır. Dördüncü haftaya başlarken fazla toksinlerden ve ödemden kurtulduğunuza göre vücudunuzu yenileyebilirsiniz. Dördüncü ve son periyot olan Yenileme Çayı ile vücudunuzu tepeden tırnağa yenileyin.Cildinizde ki yenilenmeyi ve yaşlanmayı engelleyici etkisini fark edin. İçerisinde bulunan; enginar yaprağı, hindiba, şahtere, hıltan tohumu, çörekotu, kekik, zerdeçal, devedikeni tohumu ile vücudunuzu ve hücrelerinizi yenileyecektir.

 

kadin.info facebook sayfası

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Orjinal Moringa Çayı Sipariş Ver
Site içi Arama…
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU