Hairjen Tüy Dökücü Sprey

Hairjen Tüy Dökücü Sprey

Hairjen tüy dökücü ürün ile ilgili çok yaygın bir talep ve merak edilen başarısı ve başarılı etkisi araştırılırken ürün ve ürün iel ilgili yorumlara bu bölümde siz değerli ziyaretçilerimiz için yer verdik. 2014 yaz dönemi başladı. Herkes sahile akın etmek için plan yaparken, tüy sorunları ile karşı karşıya geliyor. Bay ve bayan herkesin ortak sorunu […]

Hairjen tüy dökücü ürün ile ilgili çok yaygın bir talep ve merak edilen başarısı ve başarılı etkisi araştırılırken ürün ve ürün iel ilgili yorumlara bu bölümde siz değerli ziyaretçilerimiz için yer verdik.

2014 yaz dönemi başladı. Herkes sahile akın etmek için plan yaparken, tüy sorunları ile karşı karşıya geliyor.

Bay ve bayan herkesin ortak sorunu olan tüyler; gerek sıcak da rahatsız edici olurken gerekse görüntü olarak da kişinin kendini kötü hissetmesine neden olmaktadır.

Bayanlarda koltuk altı, kollar, bacaklar ve genital bölgedeki tüyler, Baylarda, kollarda, omuz ve sırt bölgesinde, genital bölgede ve göğüs bölgesindeki tüyler çekilmez bir dert oluşturur.

Nano teknoloji ile geliştirilen, doğal içeriği sahip hairjen istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanıza yardımcı olur.

Hairjen sprey nano teknolojik etkisi ile tüm vücut üzerinde rahatlıkla kullanım yapılabiline bir formda olup içeriğindeki vitaminler sayesinde cildin vitamin ve nem ihtiyacınıda karşılamaya yardımcı olur.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Hairjen spreyi vücutta istediğiniz bölgeye sıkıp 5 dakika beklemeniz yeterlidir, 5 dakika sonra yıkayınız.

Bu işlemi her tüy alma işleminden sonra uyguladığınızda, zaman içerisinde tüylerde azalma başladığını gözle görülür şekilde farkedebilirsiniz. Hairjen doğal lazer etkisi ile tüylerden sonsuza kadar kurtulmanıza yardımcı olur.

hairjen-sprey-tuy-dokucu

Hairjen Tüy Dökücü Sprey Kullanımı

Hairjen sprey kolay ve pratik kullanıma sahiptir. Ambalajları değişik ml lerde satılmaktadır.

Hairjen spreyi uygulayacağınız bölgeyi önce tüylerden arındırırnız. Temizlediğiniz bölgeye hairjen spreyi sıkıp, güzelce cilt tarafından emilmesini sağlayınız. Masaj yapar şekilde hairjen spreyi tüm cilde uyguladıktan sonra 3-5 dakika kadar bekleyiniz. 5 dakika sonra bol su ile durulayınız.

Bu işlemi tüyler yeniden çıktığında da uygulayınız. Önerilen kullanım süresi 3 aydır, her kullanımdan sonra tüylerdeki azalmayı gözle görülür derecede farkedebilirsiniz.

Hairjen üm vücutta rahatlıkla uygulanabilir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al