Hadise’nin Annesinin Mektubu

Hadise’nin Annesinin Mektubu

Ancak kızı Hadise tarafından tüm bu yazılanlar ve iddia edilenler yalanlayıp annesinin gıda zehirlenmesinden dolayı rahatsızlandığını açıklamıştır.

Magazin dünyasında adı sürekli gecen HADİSE ‘nin annesi GÜLNİHAN AÇIKGÖZ ün uyku ilaci içerek intihar girişiminde bulunmuştur. İlacı kullanmadan önce kızlarının adına  bir mektup  bırakmıştır mektup içerisinde yazılanlar ise şu şekildedir;

‘Benimle hiç ilgilenmiyorsunuz. ve  rahatsız olduğumu söylüyorum ve beni hastaneye götürmüyorsunuz  yazdığı iddia edilmiştir. Ancak kızı Hadise tarafından tüm bu yazılanlar ve iddia edilenler yalanlayıp annesinin gıda zehirlenmesinden dolayı rahatsızlandığını açıklamıştır. Bugün ise acı gerçekler ortaya çıkmıştır.

GÜLNİHAN AÇIKGÖZ ‘ün mektubunda yazılanlar;

“Yavrularım hakkınızı helal edin artık. Dayanamıyorum. Belki aranızdan çekilirsem iyi olur. Ağrılar içindeyim. Babanıza 20 bin Euro’ya diş yaptırıyorsunuz. Ama benim belimin ağrısı hiç umrunuzda olmadı. Ne yapalım vademiz yetmedi. Bardağı taşıran son damla Hadise’nin ‘ev sizin, araba benim’ demesiydi. Hülya ilk göz ağrım. Önce Allah’a sonra birbirinize emanet olun. Allah’ım her daim sizleri korusun. Ne kötüdür ki, ne kardeşlerden ne de evlatlardan yüzüm gülmedi. Allah sizleri güldürsün.”

“GÜLNİHAN ACİKGÖZ”  bu mektubu yazarak kızlarına sitem etmektedir.

Tüm bu yazılanlar iki kardeşi derinden etkilemiştir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Hande Yılmaz Hande Yılmaz Yılın En Heyecanlı ve İyi Annesi Hande Yılmaz Kadın Sitemizin Değerli Yazarlarından olup, Bebek Sağlığı ve Beslenme ile ilgili Konulara yer vermektedir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al