Güzel Kadınların Bilinmeyen 10 Özelliği

Güzel Kadınların Bilinmeyen 10 Özelliği

Güzel ve Zeki Kadınların 10 Ortak Özelliği

Her kadının kendine has bir güzelliği var elbette. Fakat güzellik kavramı ile ilgili toplum tarafından kanıksanmış bazı yıkılmayan tabular da yok değil. Hepimizin bildiği gibi kalkık, hokka bir burun, dalgalı, gür uzun saçlar, yeşil iri gözler ve fit bir vücut…

Tüm bu ve benzeri özelliklere sahip olan kadınlar toplumumuzun neredeyse yüzde yetmişi tarafından güzel kadın kategorisi içerisinde kabul görülüyor. Bir de güzel kadınların bilinmeyen özellikleri var. Bunları 10 madde halinde inceleyecek olursak;

Güzel Kadınların 10 Ortak Özellikleri

  1. Güzel Kadınlar Gerçekten Ulaşılmaz mı?

Güzel kadınlar ilk etapta her ne kadar ulaşılamaz imajı çizseler de bu doğru değil. Onlar kendilerine açık olabilecek, cesur erkeklerin tekliflerine her zaman açıktırlar.

  1. Emin Olun Onları Duygularınızla Kazanabilirsiniz

Elbette her kadın gibi onlar da ilgi ve iltifattan haz eder, ama asıl istedikleri güzelliklerinden çok kişilikleri ve duygularıyla ilgilenilmesidir.

  1. Güzel Kadınların Büyük Bir Çoğunluğu Yalnız

Yapılan araştırmalara göre, güzel kadınların büyük bir çoğunluğu yalnız. Bunun sebebi ise; erkeklerin güzel kadınlara reddedilme düşüncesiyle birliktelik teklifinde bulunamaması olarak açıklanmıştır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
  1. Özgüven

Her kadını olduğundan da çekici kılan şey tabi ki özgüven! Güzel kadınlar sahip oldukları özgüven sayesinde akıllarına koydukları her şeye sahip olabileceklerini düşünürler. Ama bunu her zaman başaramazlar.

  1. Karşılıklı Çıkarlar

Ne kadar güzel ve sağlam bir zekaya sahip olsalar da karşılarındaki kişilere bir fayda sağlamadıkları sürece bu özellikleri insanların hiç umurunda değildir.

  1. Kıskanılmak

Ne yazık ki güzel kadınlar en yakın arkadaşları tarafından bile birçok konuda kıskanıldığı için dışlanır.

  1. İlgi Odağı Olmak

Güzel kadınlar, normal standartlardaki insanların yanında asla rahat hissedemezler. Çünkü her ortamda ilgi sürekli onların üstündedir.

  1. Samimiyet / Sadece Birazcık Samimiyet

Aslında birçok kişinin sadece güzel oldukları için kendileriyle ilişki içerisinde olduğunu bilir. Bu yüzden samimiyet onlar için bulunmaz bir nimettir.

  1. Sadakat

Sanılanın aksine güzel kadınlar gerçekten sevildiklerini bilirlerse herkesten daha sadık olabilirler.

  1. Evlilik

Güzel kadınların da hemcinsleri gibi tek bir hayali vardır aslında; güvenebilecekleri bir adamla sonsuzluğa bir imza atmak.


Daha önce yer verdiğimiz makale olan “Türkiye’nin En Güzel 10 Kadını” konusunuda inceleyebilirsiniz. Konu hakkında aşağıda yorum bölümünden bizlere düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

 Unutmayın!

“Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki ödünçtür.”  | Geçicidir!

                                                                   (Hz. Mevlâna)

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Zeliha Deniz Zeliha Deniz Biliyorum Deniz kadar çoşkulu, bir kum tanesi kadar savurganım... Ama yine biliyorum ki avucunda işlenecek bir pırlanta kadar özelim!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al