Gülse Birsel bu sefer güldürmedi

Gülse Birsel bu sefer güldürmedi

Yazdığı senaryolar ve oynadığı karekterlerle de bir çok insanı güldürmeyi başaran, Senarist ve oyuncu  Gülse Birsel, Avrupa Yakası filmiyle basamakları çıktığı şöhret yolunda adını Yalan Dünyası diziyle duyuran, filmin senaryosunu yazdığı ve oynadığı karekterle bizleri yine ekran başına toplamayı başaran Birsel Bu sefer ne yazık ki güldürmedi. Gülse Birsel ‘ in Annesi Semiha Şener‘i  bugün […]

Yazdığı senaryolar ve oynadığı karekterlerle de bir çok insanı güldürmeyi başaran, Senarist ve oyuncu  Gülse Birsel, Avrupa Yakası filmiyle basamakları çıktığı şöhret yolunda adını Yalan Dünyası diziyle duyuran, filmin senaryosunu yazdığı ve oynadığı karekterle bizleri yine ekran başına toplamayı başaran Birsel Bu sefer ne yazık ki güldürmedi.

Gülse Birsel ‘ in Annesi Semiha Şener‘i  bugün İstanbul Levent Camii ’nde öğle vakti kılınan namaz sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı ’na defnedildi.

 

Cenazeye Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin ve Yalan Dünya dizisinden Nurseli İdiz, Hasibe Eren, Gonca Vuslateri, İrem Sak, Gupse Özay, Sarp Apak ve birçok sanatçı katıldı.

Birsel’i, Yalan Dünya dizisindeki rol arkadaşları Hasibe Eren ve Gonca Vuslateri de yalnız bırakmadı.

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli