Saraçoğlu Houte Corset Korse ile 2 Beden İncelme

Saraçoğlu Houte Corset Korse ile 2 Beden İncelme

Gülşah Saraçoğlu Houte Corset Korse markası ile 1 ayda 2 Beden İncelme fırsatını sunan yeni bir ürün tanıttı. Bayan Korse Modelleri Houte Corset Kullanıcı Yorumları. 1 Ayda 2 Beden incelmek ister misiniz? Sloganı ile ürün tanıtımını yapan Gülşah Saraçoğlu, Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan İnstagram hesabından tanıtımını yapmaya devam ediyor. Ünlülerin kullandığı korse olarak […]

Gülşah Saraçoğlu Houte Corset Korse markası ile 1 ayda 2 Beden İncelme fırsatını sunan yeni bir ürün tanıttı. Bayan Korse Modelleri Houte Corset Kullanıcı Yorumları.

1 Ayda 2 Beden incelmek ister misiniz? Sloganı ile ürün tanıtımını yapan Gülşah Saraçoğlu, Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan İnstagram hesabından tanıtımını yapmaya devam ediyor. Ünlülerin kullandığı korse olarak tanınmaya başlayan bu ürünü başta Gülşah Saraçoğlu olmak üzere, Ebru Yaşar, Seda Üren, Özlem Yıldız ve Nuket Duru gibi isimlerin de kullandığı görsellerle ifade edilmiş. Ürünü incelediğimizde İnstagram hesabında yüzlerce kişinin büyük bir memnuniyet ile kullandığı görülmekte.

Özellikle doğum sonrası göbek ve çatlaklar için faydalı olan bu ürünü anne adayları doğumdan en az 40 gün sonra kullanması önerilmektedir. Düzenli şekilde kullanılması son derece dikkat ve düzen isteyen korse grubu ürünleri için de pratik bir yapısı vardır bu markanın. Şimdi Ürünü tanıyalım.

Houte Corset Vücut Şekillendirici Korse Nedir?

Houte Corset Vücut şekillendirici korse, daha fit ve daha ince görünüm kazandırmak ve 2 beden incelme sağlamak amacı ile özel olarak imal edilmiştir. Özel kesim ve dizaynı ile diğer Korselerden farklı bir yapıya sahip olduğu belirtilen ürün, 3 kattan oluşmaktadır. Korsenin içi ve dışı özel esnek kumaş, içinde ise doğal lateks ve çelik balenler bulunur.

Houte Corset

Houte Corset Kullanımı

Rahat bir kullanım için korseyi sırt üstü uzanarak giyilmesi önerilir. Vücudun alışması için kademe kademe sıkılarak kullanılması önerilir. Bu sebeple ilk aşamada rahat olabileceğiniz sıklığa getirmeniz gerekmektedir. Vücut İnceldikçe korsenin sıklığını yeni ölçülerinize göre ayarlamanız gerekmekte. Houte Corset vücut şekillendirici korseyi günde 3-4 saat kullanmanız önerilir. Gün boyu kullanılması ya da 1-2 saat kullanılması son derece yanlıştır. Korse temizliği ise ılık ya da soğuk su ile elde yıkanması tavsiye edilmektedir.

Daha Fit ve daha Sexy bir Vücut için önerilen Korse resmi satış fiyatı, 129 TL‘dir.  Kapıda Ödeme imkanı sunan resmi satış sitesi “Houte Corset” üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Vücut şekillendirici korse ile ilgili düşünce, öneri ve şikayet bildirimlerinizi konu altında ki yorum bölümünden iletebileceğiniz gibi sorularınızı da paylaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı Yorumları.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli