Gülden Dudarık’ın Evi Beton Altında Kaldı

Gülden Dudarık’ın Evi Beton Altında Kaldı

Oyuncu Gülden Dudarık’ın evinin yakınında yapılan inşaat çalışması sebebiyle evinin duvarı yıkıldı. Olay sırasında kardeşi beton yığının altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Olay geçtiğimiz hafta Beşiktaş ilçesinde gerçekleşti. İhmal sonucu olan olayda ünlü oyuncunun kardeşi kıl payı kurtuldu. Yıkılan duvar sebebiyle evin içerisinde ki eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Olayın ardından ünlü oyuncu direk polis ve belediye ekiplerini aradı. Yetkililer beton yığınını kaldırarak yıkılan duvarı geçici olarak tahtayla kapattı. Yapılacak olan araştırmaların ardından duvar tekrar örülecek.

Yaklaşık 1 haftadır kesin bir sonuç alamadığını bildiren oyuncu;

”Yan taraftaki inşaat çalışması esnasında buraya normalde kalıp çakmaları gerekiyor, ama çakmıyorlar. Dolayısıyla döktükleri çimentoyu duvar taşımıyor, bütün yükü duvara verdiği için. Bizim duvar da kalıp gibi döküyor ve bütün çimento odanın içine yayılıyor. Bütün eşyalar zarar ziyan. Normalde Beşiktaş Belediyesinin imardan, yapı denetimden gelip olay tespiti yapıp tutanak tutması gerekiyor. Yarın 7 gün olacak 7 gündür gitmediğim yer kalmadı, hala bir tutanak tutulmadı. Savcılığa suç duyurusunda bulundum.

Gülden Dudarık'ın Evi Beton Altında Kaldı

Savcılık gelip inceleme yapacak. Önce tabi yapı denetimin tutanak tutması gerekiyor. Ve onun da sürecinde işlemesi gerektiği için şuan hala böyle, tamiratı yapılmıyor. Eşyalarımın da zararını karşılama niyetinde değiller. Sürekli bir şey söylüyorlar. ‘İkinci eli yok mu? Tamiri yok mu? Birkaç parça işte.’ onun dışında bir şeye karıştıkları yok” dedi.

Birçok eşyası zarar gören oyuncu mağdur olduğunu ve bir an önce gerekli olan çalışmaların yapılmasını talep etti.

Kadin.info olarak, Güzel oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kaynak: DHA

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Gülden Dudarık

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli