Son Tasarım Harikası Peugeot 308 GT

Son Tasarım Harikası Peugeot 308 GT

Yeni çizgileriyle 308, Peugeot markasının son tasarım harikası olup kadin.info sitemizin Otomotiv kategorisinde paylaştığımız inceliklerini en detaylı şekilde  inceleyebilirsiniz. Yeni marka kimliğini oluşturan Peugeot 308 ve 308 SW modelleri Ağustos sonu itibariyle 146. 000 adet siparişle öne çıkarak  şimdiden bağımsızlıklarını ortaya koyarak önemli bir ticari başarı elde etmişlerdir.  Bu sonuç özellikle araçların tasarımlarına, kalitesine, yenilikçi iç […]

Yeni çizgileriyle 308, Peugeot markasının son tasarım harikası olup kadin.info sitemizin Otomotiv kategorisinde paylaştığımız inceliklerini en detaylı şekilde  inceleyebilirsiniz.

Yeni marka kimliğini oluşturan Peugeot 308 ve 308 SW modelleri Ağustos sonu itibariyle 146. 000 adet siparişle öne çıkarak  şimdiden bağımsızlıklarını ortaya koyarak önemli bir ticari başarı elde etmişlerdir.

 Bu sonuç özellikle araçların tasarımlarına, kalitesine, yenilikçi iç mekan uygulaması olan i-Cockpit’e, yüksek verimlilik seviyelerine, rekor tüketim ve emisyon değerlerine bağlı olarak elde edildi.

308 GT, güçlü tasarımı, dikkat çekici performansı, tüketim seviyesi ve üst düzey sürüş deneyimi ile otomobil tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelecek.

308 GT bir diğer benzerinin olmadığını açıkca gösteriyor. Baştan çıkaran tasarımıyla tüm bakışları üzerinde topluyor. Bu dinamik versiyonun aydınlatma fonksiyonları tamamen LED’lerle sağlanıyor. Her koşulda mükemmel bir görüş için farlar 62 LED  olarak barındırıyor.

 Aerodinamik tasarımı ile dikkat çeken 308 GT’de parlak siyah dikiz aynaları ve arka kısımları koyu renkli yan camlar bulunuyor. Kasa altı panelleri ile görsel olarak genişletilen 308 GT, Michelin Pilot Sport 3 lastiklerle giydirilen 18″ çift renkli jantlara sahip.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

308 GT’nin renk paleti özel Magnetic Maviyi içeriyor.  Fransız yarış otomobillerini aratmayan özgü maviyi çağrıştıran bu renk, önde 7mm ve arkada 10mm alçaltılan zemin yüksekliğini ön plana çıkaracak şekilde otomobilin akıcı ve dinamik çizgileriyle bütünleşmesini sağlıyor.

İç mekanda göze çarpan özgün ambiyans, açılır tavan ve antrasit renkli yüksek ahşap aksamlarla sportiflik temel alınıyor.. Kırmızı dikişler döşemeleri, torpido panelini, kapı panolarını, vites kolu körüğünü ve üst gam paspasları süslüyor. Mekanik boyut alüminyum pedal takımı ve paslanmaz çelik kapı eşikleriyle daha da  belirginleşiyor.

Gözlerini yoldan ayırmamak için göz hizasında bulunan gösterge paneli, damalı motifli yeni bir fon sergiliyor. Kontağa basıldığında, sürücü bir GT mesajı ile karşılanıyor. Büyük dokunmatik ekran Redline ismi verilen kırmızı şık  siyah ağırlıklı yeni bir temaya sahip.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Peugeot Peugeot 308

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al