Google SEO ve Kariyer

Google SEO ve Kariyer

Kadınların ek iş ve farklı iş arayışlarında yeni ve profesyonel bir iş modelini sitemizde sizler için tanıtıyoruz. Google SEO Lojistik Destek ve Bilgi Teknolojileri. Peki Nedir Google SEO ? SEO ingilizce açılıımı “Search Engine Optimization ? anlamına gelmektedir. “Search Engine Optimization” kelimesinin Türkçe anlamı  ise; Arama Motoru Optimizasyonu olarak ifade edilmektedir Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının […]

Kadınların ek iş ve farklı iş arayışlarında yeni ve profesyonel bir iş modelini sitemizde sizler için tanıtıyoruz. Google SEO Lojistik Destek ve Bilgi Teknolojileri.

Peki Nedir Google SEO ?

SEO ingilizce açılıımı “Search Engine Optimization ? anlamına gelmektedir. “Search Engine Optimization” kelimesinin Türkçe anlamı  ise; Arama Motoru Optimizasyonu olarak ifade edilmektedir

Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının gereği olarak ; mevcut internet sitelerinin belirlenen hedef kelimelerde üst sıralara taşımasını sağlamak olarak açıklayabiliriz; böylece internet sitesine bağlı firmanın ürün ve hizmet tanıtan siteleri istenilen kitleye ulaştırıp sitemizi de hedefine ulaştırmaktır.

Peki Kadınlar için Uygun olarak tanımladığımız bu işte Musait zamanlarında (Evinde, Ofiste, Boş zamanlarında) Nasıl bir iŞ Planı gerçekleştirerek para kazanabiliriz? Bu noktada bir kaç bilgi aktaracağız.

Öncelikle Google SEO, İnternet Reklam Danışmanlığı, Sosyal Medya, Facebook, Twitter, Domain vb. gibi bir çok internet kavramlarını öğrenmeniz ve internette yer alan makaleleri okuyarak bilgi edinmenizi öneriyoruz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Sonrasında size en uygun bir sektör belirleyerek o konuda bir site oluşturmanız. Bunu ücretssiz blog siteleri ile de gerçekleştirebilirsiniz. Blogger, WordPress gibi.

Belirlediğiniz bu sektörle ilgili mevcut internet sitesinde bilgiler paylaşmak, ürün ve hizmetler hakkında tecrübelerinizi aktararak detaylı bilgi sunmanız. Sonrasında Seo Paketi ile ilgili bilgiler edinerek sitenizi bir bebek gibi büyütmeye başlayın.

Gerisi bir kaç ay içerisinde geleceğini ve para kazanmaya başlayacağınızı göreceksiniz. Sabır ve mucadele ruhu olan bir çok kadın bu konuda ciddi paralara kazanmaya ve şirketler açmaya başlamış ve internetten ürün satmaya başlamıştır.

Konu ile ilgili E-Bebek.com ‘un kuruluş hikayesini inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak ve Sorularınızı iletmek için Konu Altında ki yorum bölümünden bizimle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al