Goji Berry Meyvesi Goji Üzümü Zayıflatıyor

Goji Berry Meyvesi Goji Üzümü Zayıflatıyor

Goji Berry meyvesi gündeme oturdu. Kilo vermek isteyenler için büyük mutluluk kaynağı olan Goji meyvesi, sosyal medya hesaplarında da kendini ön planda tutmayı başardı. Şimdi Goji Berry Zamanı! Altın çilek, Biberiye, Pembe maske, Siyah Kahve gibi ürünlerden sonra 2016 yılının en çok konuşulan zayıflama ve cilt bakım ürünü olan Goji Berry, internet mecralarında, haber kanallarında, […]

Goji Berry meyvesi gündeme oturdu. Kilo vermek isteyenler için büyük mutluluk kaynağı olan Goji meyvesi, sosyal medya hesaplarında da kendini ön planda tutmayı başardı.

Şimdi Goji Berry Zamanı!

Altın çilek, Biberiye, Pembe maske, Siyah Kahve gibi ürünlerden sonra 2016 yılının en çok konuşulan zayıflama ve cilt bakım ürünü olan Goji Berry, internet mecralarında, haber kanallarında, sosyal medyada ve TV Sağlık programlarında sıkça karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Peki Goji Berry Kurt Üzümü Meyvesi Nedir?

3 bin yıllık geçmişe sahip olan Goji meyvesi, özellikle Çin, Tayland, Tibet gibi uzak doğu ülkelerinde bir çok hastalığa karşı tedavi amaçlı, kullanılmakta, aynı zamanda obezite gibi metobolizma yavaşlayan ya da ödem sorunu olan kişilerde kilo vermeye yardımcı olmak amacı ile kullanılan bir meyvedir. Anadolu’da halk arasında kurt üzümü olarak bilinir. Etki ve faydaları ülkemizde son 2 yılda duyulmaya başlayan bu mucizevi meyve, yağların kana karışmadan hızlı bir şekilde atılmasını sağlayan mükemmel bir etkiye sahiptir.

Tüm uzmanların ortak görüşü, bu ürünün, kanserden, zayıflamaya, cinsel gücü artırıcı özelliğinden, cilt güzelliğine kadar bir çok önemli etkiye sahip olmasıdır. Prof. Dr. Ahmet Maranki, Prof. İbrahim Saraçoğlu, Dr. Mehmet Öz ve bir çok uzman ürünün önemini anlatmış, ünlü isimlerden başta Ebru Şallı olmak üzere, Ebru Polat ve Saba Tumer bu meyveyi kullanıp etkisini görerek ısrarla tavsiye etmişlerdir.

Goji Berry Meyvesi Faydaları Nelerdir?

  • Kronik kuru öksürük sorunlarını giderebilir, düzenli olarak tüketildiğinde astım ve bronşitten kaynaklanan öksürükler başta olmak üzere öksürüğü giderir.
  • Kalsiyum açısından zengin olduğu için kemik sağlığına faydalıdır. Goji Berry tatlı olduğu için çocukların tüketmesi kolay olur, çocukların sağlam iskelet yapısının oluşmasını sağlayabilir.
  • Hem Zayıflatıyor, Hem Gençleştiriyor!
  • Cilt sağlığını korumaya yardımcı olur, serbest radikallerin verdiği zararı giderir.
  • Kemik sağlığı yanında kas sağlığına faydalıdır. Aynı zamanda yağ yakıcı özelliği olduğundan dolayı kaslardaki fazla yaları ortadan kaldırır.
  • Enerji deposudur, çok iyi bir besleyici olması yanında kilo aldırmaz, aksine vücudun kilo vermesini teşvik eder.
  • Stres giderici özelliği vardır.

Peki Reklamlarda ve Yukarıda Bahsedilenler Kadar Bu Kadar Etkili mi?

Evet etkili. Fakat; halkımızın ön yargılı ve reklamların ciddi anlamda abartılı olmasından dolayı, doğal ürünler ve şifalı bitkileri tüketme noktasında büyük bir yanlışın içerisindedirler. Zira, doğal – organik ürünleri kullanımdan dolayı oluşan etkileri görebilmek için en az 21 gün boyunca tüketmeniz gerekir. Ödem atma ve yağları kana karıştırmadan dışarı atma özelliği bile yavaş çalışan metabolizmalarda 1 hafta sürmektedir.

Goji Berry meyvesinin direk olarak sonucuna ulaşmanız için en az 21 gün ile 40 gün arası düzenli kullanmanız gerekmektedir. Bazı Goji satış sitelerinde anlatılanlarda 1 kutu ya da 10 gün gibi bir süreçte kilo vermek ya da faydalarını görebilmek tamamen müşterileri beklenti içerisine sokarak satışı artırmaktır. Oysa 1 aylık kullanımdan sonra etki görebilmeniz mümkündür.

Konunun en başında anlatıldığı üzere, Altın çilek, Pembe Maske, Biberiye gibi ürünleri 1 kutu ya da daha az kullanıp sonuç beklemek son derece yanlış bir beklentidir. Bu yanlış kullanımdan dolayı sonuç alamayıp şikayetçi olanlar oldukça fazladır. Lütfen bu önemli noktayı dikkate alarak, ürünleri tüketin.

Unutmayın! Hiç bir doğal organik ürün, bir kaç kullanım ile sonuç vermez. Eğer sonuç veriyorsa kimyasal üründür. Sağlığınız için Organik ve doğal ürünler tercih etmenizi öneriyoruz.

Goji Berry ürün ile ilgili sorularınızı, öneri, memnuniyet ve eleştirilerinizi “Goji Berry Kullananlar Goji Kullanıcı Yorumları” konu başlıklı makalemizden yapabilirsiniz. Tüm sorularınız büyük bir titizlik ile incelenecek ve tarafsız şekilde onaylanarak yayınlanacaktır. Sorularınıza ise uzman ekibimizce cevap verilecektir.

Goji Berry Yorumları için Tıkla
Goji Berry Yorumları için Tıkla

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli