Gerçek Hürrem Muhteşem Yüzyıl’a geri dönüyor!

Gerçek Hürrem Muhteşem Yüzyıl’a geri dönüyor!

Muhteşem Yüzyıl’ın yapım firması ile aralarının bozuk olduğu söylenmiş ve Kanuni rolü ile izlediğimiz Halit Ergenç’in parasının arttırılması üzerine, onun böyle bir problem çıkardığı söylenmişti.Yapım firması o günlerde büyük stres yaşadı. Sonralarda bu tükenmişlik sendromunun bir hamileliğe bağlanması da herkesi şaşırttı. Evet Hürrem Sultan gerçek hayatta hamileydi ve diziden ayrılma sebebplerinden biri se bu olabilirdi. […]

Muhteşem Yüzyıl’ın yapım firması ile aralarının bozuk olduğu söylenmiş ve Kanuni rolü ile izlediğimiz Halit Ergenç’in parasının arttırılması üzerine, onun böyle bir problem çıkardığı söylenmişti.Yapım firması o günlerde büyük stres yaşadı.

Sonralarda bu tükenmişlik sendromunun bir hamileliğe bağlanması da herkesi şaşırttı. Evet Hürrem Sultan gerçek hayatta hamileydi ve diziden ayrılma sebebplerinden biri se bu olabilirdi.

Olayların üzerinden çok sular geçti ve Hürrem’in tükenmişlik sendromu olayı bitti.Hamilelik olayı bitip, çocuğunu kucağına aldığında, setlere de geri dönecek.

Biz onu Kösem Sultan olarak başka bir dizide beklerken, anlaşılan o ki, o Hürrem Sultan olarak Muhteşem Yüzyıl‘a geri dönecek.

Bu arada konuşulan başka şeyler de var. Hürrem Sultan’ın Muhteşem Yüzyıl’a dönmesi yeni Hürrem Vahide gördüm’ün gitmesi mi demek oluyor ?

Yapımcı ve senaristler, Vahide Gördüm’e de haksızlık etmeyecek bir yöntem arıyorlar. Çünkü Onun yokluğunda diziyi sırtlayıp götüren de Vahide Gördüm oldu.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Senaryo gereği iki Hürrem’in aynı dizi de oynamaları sağlanacak gibi görünüyor. Gençliği ve yaşlılığı…

Zaten sadece final sahnesinde oynayacağı düşünülürse, bundan hiç kimse zarar görmeyecek gibi görünüyor.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al