Gerçek Girişimci Risk Almayı İyi Bilen Kişidir

Gerçek Girişimci Risk Almayı İyi Bilen Kişidir

Doğru ve Başarılı Girişimci; uygun firsatları değerlendiren, fırsatları değerlendirirken risk almayı ve bu eksende hareket etmeyi başaran kişidir. Genç Girişim ve Yönetim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu;  Türkiye’de özellikle genç girişimcileri destekleyen ciddi programların uygulanmaya başladığını açıklarken, bu programların girişimciliğe adım atmak isteyen gençlere yol gösterdiğini ifade etti. Daha fazlası ve köklü sonuçların ortaya çıkması için […]

Doğru ve Başarılı Girişimci; uygun firsatları değerlendiren, fırsatları değerlendirirken risk almayı ve bu eksende hareket etmeyi başaran kişidir.

Genç Girişim ve Yönetim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu; 

Türkiye’de özellikle genç girişimcileri destekleyen ciddi programların uygulanmaya başladığını açıklarken, bu programların girişimciliğe adım atmak isteyen gençlere yol gösterdiğini ifade etti.

Daha fazlası ve köklü sonuçların ortaya çıkması için neler yapılması gerektiğini de sorgulayan Allıoğlu; KOSGEB ve İŞKUR’un eğitim ve çalışmalarına devam ettiğininde altını çizdi.

Bu noktada, “Gerçek girişimci, eğitimli, kararlı, gelişmeleri takip eden ve yeniliklere açık olan kişidir.” dedi.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli