Genital Estetik İle Mutlu Kadınlar

Genital Estetik İle Mutlu Kadınlar

Genital Estetik İle Mutlu Kadınlar Kadın olarak birçok hastalıklarla karşılaştığımız anlar çok oluyor. Ancak bazı kadın hastalıkları var ki ne kimseye söylenebiliyor ne de açık edilebiliyor. Utanma ve ya alay edilme konusu olmaktan korkmak ve utandıklarından kadınsal özel hasalıklarını ve sorunlarını sır gibi saklıyorlar. Kadın hastalıklarında en sık saklanan rahatsızlıkların başında genital bölgenin genişlemesi gelmektedir. […]

Genital Estetik İle Mutlu Kadınlar

Kadın olarak birçok hastalıklarla karşılaştığımız anlar çok oluyor. Ancak bazı kadın hastalıkları var ki ne kimseye söylenebiliyor ne de açık edilebiliyor. Utanma ve ya alay edilme konusu olmaktan korkmak ve utandıklarından kadınsal özel hasalıklarını ve sorunlarını sır gibi saklıyorlar.

Kadın hastalıklarında en sık saklanan rahatsızlıkların başında genital bölgenin genişlemesi gelmektedir. Sonra genital siğili, vajina kararması, sarkmış vajina dudakları, idrar kaçırma gibi pek çok sayıda rahatsızlıklar günümüzde bulunmaktadır. Bu kadın hastalıklarının hepsinin tedavisi artık günümüzde yapılmaktadır.

Ameliyatla yapılan Genital Estetik Tedavileri

Genital yani vajina genişlemesi çok sayıda yapılan normal doğumdan kaynaklanmaktadır. Vajina yapısı gereği esnemeye müsait olan bir organdır. Yaradan’ın mucizesi olan doğumların çok sayıda vajinadan çıkması vajina kaslarındaki esnekliğe zarar vermektedir. Bu sebeple genişleme kalıcı olur ve eski formuna dönmez. Ama genital daraltma ameliyatı ile bu sorun tamamen çözülerek vajina eski formuna kavuşturulmaktadır.

Genital siğil bulaşıcı ve çok fazla rahatsız edici ciddi bir sorundur. Vajina bölgesinde çıkan karnabaharımsı kabarık çirkin görüntü psikolojik olarak da fizyolojik olarak da hem bayanı hem de eşini rahatsız etmektedir. Bu siğiller bir HPV (Human Papilloma Virüsü) adı verilen bulaşıcı bir virüstür. Virüslü hasta ile cinsel ilişki, bornoz, havlu ve terlik gibi nedenlerden çabuk bulaşabilir. Bu siğiller cerrahi müdahale ile kesilip çıkartılabilir, yakılabilir veya dondurulabilir. Bu operasyonların sonunda genital siğil sorunu ortadan kalkmış olur.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Sarkmış vajina dudakları yaşlanma, genetik, normal doğum, kronikleşen enfeksiyon hastalıkları gibi sebeplerden olur. Bu görüntüde rahatsızlık veren sorundan labioplasti ameliyatı yaparak kurtulan kadınlar mevcuttur.

İdrar kaçırma rahatsızlığı genetik olabildiği gibi kabızlık, menopoz başlangıcı, obezite durumu ve çok yapılan normal doğum da sebep olabilmektedir. Ancak bu rahatsızlıktan 5-10 dakika süren idrar kaçırma ameliyatı ile kalıcı çözüm sağlanmaktadır.

Lazerle Yapılan Genital Estetik Tedavileri

Vajina kararması bilinçsiz yapılan ağda ve jilet uygulaması ile gelişen bir durumdur. Ten rengini oluşturan melanosit adı verilen hücre yanlış işlemlerde oluşan tahrişlerle bir bölgede toplanır. Sürekli aynı yanlış yapıldığında da koyu renk yani kararma olarak görünür. Bu rahatsızlıktan da lazer ile vajina beyazlatma tedavisi ile kurtulmak mümkündür.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al