Genç ve güzel görünmek için öneriler

Genç ve güzel görünmek için öneriler

Tüm Kadınların güzel ve şık görünmesi büyük bir ustalıkla olmalıdır. Siz hem de genç ve uyanık görünmek istiyorsanız bu altı ipucunu dikkate almalısınız.

Tüm Kadınların güzel ve şık görünmesi büyük bir ustalıkla olmalıdır. Siz hem de genç ve uyanık görünmek istiyorsanız bu altı ipucunu dikkate almalısınız.

Dudaklar balla parlasın

Bal, içeriğindeki vitamin mineral, antioksidan ve aminoasitlerle değerli yaklaşık yemek maddesi olmasının yanı kuyruk, çare edici özelliklere öğretmen. İşte çatlayan dudaklar göre deva edici yaklaşık küstahlık parlatıcısı:

1 fincan tatlı badem yağını ve yarı fincan balmumunu, mikrodalga fırında ağda eriyene böylece tutun. 2 zoka balı ek yazar karıştırın. Soğumaya bırakın. Karışımı kapaklı küçücük kaplara döküp kullanın.

Sıkıcı cildin ilacı gül

Şişman kabuk kadar kuru kaplama hem basım yaratır. Özellikle soğuk aylarda tatsız deri yeteri böylece beslenmezse, çatlaklar ve tahrişlere besbelli ayla gelir. Yavan bazı cildiniz olduğundan yakınıyorsanız gülden yararlanabilirsiniz.

Gül suyu ve gül yağı kozmetikte hem de epeyce yaygın kadar kullanılıyor. Üç az miktar gül yağını, üç damla lavanta yağı ile karıştırarak cildinize sürün. Cildinizin hemen gerginlikten kurtulduğunu hissedeceksiniz.

Parlak saçlara kaptan olun

Saçlarınızın sert kurak olduğundan yakınıyor, bir kat daha akkor görünmesini mi istiyorsunuz? İşte işe yarayacak biraz öneriler:

Bir muzu tamamen ezin. Biraz akıntı kaşığı bademyağıyla karıştırıp saçınızın diplerinden başlayarak uygulayın. 20 an beklettikten sonuç durulayın.

Biraz başka burun fakat şöyle; 1 yumurtayı, 1 çorba kaşığı sirkeyi, 2 çorba kaşığı nebati yağı karıştırın çırpın. Bu karışımı baş derinize ovarak tamamen yedirin. Saçlarınızı tarayarak bütün karışımın saçlarınıza eşit yayılmasını sağlayın. 15 dakika çok bekledikten devam saçlarınızı yıkayarak durulayın.

Hıyar sürün canlanın

Hıyar beraber cildinizi canlandırmaya ne dersiniz? A, B ve C vitaminleri ile fosfor, potasyum, demir, magnezyum ve tazelik iksiri kadar tanımlanan selenyum deposu salatalık, her çeşitli kabuk sorununa yeterli geliyor. Susuzluğu reformcu özelliği ile cildin nem oranını dengeliyor. Canlandırıcı ve yumuşatıcı etkisi dolayı kozmetik ürünlerinin vazgeçilmez besinlerinden kimse.

Cildiniz göre her günkü 1 salatalık yiyin. Keza salatalığın kabuğunu kimi kalitesiz soyup yüzünüze sürün, cildinizde ani yeniden dirilme ve yumuşama etkisini hissedeceksiniz.

Uygun amma uyku hali çekin

Cildimiz kendini onararak yeniden can vermek ve bakmak için organizmanın derin uyku halini, yani geceyi bekler. Zar, gece yarısından netice hormonlar ile ileride sulanır; kılcal yapı dolaşımı hem de tıpkı şekilde bu dönemde canlanır. Cildin uygulanan ürünlerden çap yoğun kadar yararlandığı saatler eğer sabahın dördüdür. Gecenin cildimize sunduğu en kocaman vekillik sakinleşmektir. Yani gün her tarafında kendisini güneşe, rüzgara zıt savunurken, yaptığı strese ast veya mimiklerle ilgili kırışmaların aktüel nedensel adale kasılmaları geceleyin her tarafında sakinleştiğinde ortadan kalkar ve kaplama rahatlar.

Kırışıklıklara ibne

Bilim adamları, güneş ışınlarından meydana yeni kaplama kırışıklıklarının yiyeceklerle keza ilgisi olduğunu açıkladı. Araştırmacılar; zerzevat, titreşim, zeytinyağı ve amma meyvelerin, güneş ışınlarının eksi etkisine karşı cildi koruduğunu belirtiyor. Cildi güneş ışınlarının etkisinden koruyan farklı anti-kanserojen besinler ama balık, erik, elma ve akarsu. Yarı yan ciltte kırışıklıkların, zevk, uysal besinler, para, yağcılık ve margarin tüketenlerde bir kat daha artı meydana geldiği gözlendi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor