Fitballs CLA Zayıflama Çayı

Fitballs CLA Zayıflama Çayı

Fitballs CLA Zayıflama Çayı Seti ile ilgili zayıflamaya yardımcı ürün inceleme makalesi. Fitballs nedir? Kullanımı ve kullanıcı yorumları ile ilgili bilgiler.

Fitballs CLA Zayıflamaya yardımcı set, CLA olarak tanımlanan jel toplardan ve yanında bitki çayı ile birlikte 2 üründen oluşan bir set olarak karşımıza çıkmakta ve sosyal medya’da ve internet üzerinden satışı yapılmaktadır. 1 set 15 günlük kullanımı kapsamaktadır. Fitballs Gıda takviyesi olarak tanımlanan bu tarz ürünler doğal içeriğe sahip olduğu için etkisini görebilme süreci 40 gün ile 90 gün arası değişmektedir. Bu süreç kişinin metabolizması ve ürünü kullanırken ki beslenmesine göre değişim gösterir. Fitballs Çay içerisinde 15 adet,  fitballs cla içerisinde 30 adet jel top bulunmaktadır.

CLA Nedir ?

İngilizce Conjugated Linoleic Acid olarak tanımlanır. Güçlü bir antioksidandır. Vücudun depolamasını önleyici bir özelliği mevcuttur. Omega 6 doymamış yağ asitidir. Başta kırmızı et ve sonrasında doğal süt ve tereyağı ve köy peynirlerinde bulunmaktadır.

Kütlesel yağ oranını artması yada dengesiz beslenmeden dolayı vücut metabolizma hızı yavaşlar. CLA Asitleri bu ivmeyi artırarak vücudun ideal kilo dengesine ulaşmasına yardımcı olur. Ürünü kullanırken, hamur işi ve ekmekten uzak durmalı, gece yemeklerinden kaçınılmalıdır. Sert ve katı diyet programları uygulamanız önerilmez.

Fitballs CLA Zayıflama Çayı Seti Kullanımı

Fitballs CLA Set, 2 farklı üründen oluştuğu için ayrı ayrı kullanım tavsiyesi bulunmaktadır.

Fitballs CLA Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tok karnına kullanılması tavsiye edilmektedir. Yemeklerden yarım saat sonra.
Fitballs Çay Kullanımı: Günde 1 kere Akşam öğününden 30 dakika önce bir fincan kaynamış su içerisinde 5 dakika demlenerek içilmesi tavsiye edilmektedir.

Fitballs CLA Bilgi

Fitballs CLA Set Orjinal Ürün Kullanın!

Bazı siteler sahte orjinallik bandrolü olmayan ürünler göndermektedir. Bu konuda dikkatli ve seçici olmaya dikkat edilmesi ve bandrollü ürün satın almanıza özen gösterin. Sahte, faturasız ürünler kesinlikle satın almayın. Gelse dahi kullanmayın.

Fitballs CLA Kullanıcı Memnuniyet Eğilimi ve Kullanıcı Yorumları

Farklı sitelerden ürün yorumları incelendiğinde sahte ürünlerin satışta olduğu ve bu konuda kişilerin şikayetçi olduğu gözlemlenmiştir. Orjinal ürünlerde şikayet payı %20 civarında olup, bu kişiler ise 1 hafta gibi kısa bir sürede etki görmeyi bekleyen kullanıcılar oluşturmaktadır. Oysa daha önce yer verdiğimiz zayıflama ürünleri gibi Fitballs CLA’da hızlı kilo verdirmez. Hızlı kilo vermek gibi bir düşünceniz varsa lütfen bu düşünceyi aklınızdan çıkartın.

Konu altında ki yorum bölümünden, ürünü kullananlar ya da kullanmak isteyenler, öneri, soru ve şikayetlerini iletebilirler. Tüm yorumlar değerlendirilerek cevap verilecektir.

YAZAR HAKKINDA

Diyetisyen Betus Diyetisyen Betus Zayıflamak ve Kilo Vermenin en önemli kuralı Sağlıklı Beslenmektir. Sağlıklı ve Güzel günler diliyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhaba ben sipariş verdim aldım 70 TL ve atım kuyuda 20 tane tablet var resimde ise dolu bu ne den böyle oldu lütfen yardım cı olun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor