Fat Block Şikayetleri Hakkında

Fat Block Şikayetleri Hakkında

2014 yılı en çok tercih edilen zayıflama ürünü olan Fat Block müşteri memnuniyeti olduğu kadar şikayetleri konusu da çok konuşulmaya başlandı. Fat Block kullanıcı yorumları ve müşteri şikayetleri noktasında tarafımıza en çok iletilen soru ve şikayetleri konu altında sizlerle paylaşacağız. Fat Block ile ilgili yapılan reklam ve vurucu zayıflama etkisi, kişilerde olması gerektiğinden fazla beklenti içerisine sokmuş ve bu beklenti […]

2014 yılı en çok tercih edilen zayıflama ürünü olan Fat Block müşteri memnuniyeti olduğu kadar şikayetleri konusu da çok konuşulmaya başlandı. Fat Block kullanıcı yorumları ve müşteri şikayetleri noktasında tarafımıza en çok iletilen soru ve şikayetleri konu altında sizlerle paylaşacağız.

Fat Block ile ilgili yapılan reklam ve vurucu zayıflama etkisi, kişilerde olması gerektiğinden fazla beklenti içerisine sokmuş ve bu beklenti etkisi olduğu kadar süreci de kapsamıştır.

Bu noktada en başta bilinmesi gereken nokta şudur ki, ürün tamamen bitkisel olup hızlı kilo verdirmez. Ürünü en az 1 ay ile 2 ay arası doğru ve kullanıma uygun şekilde tüketilmesi gerekmektedir. Bu neticede şikayet eden bir çok kullanıcı ürünü 1 hafta kullandıktan sonra kilo verme etkisi beklemekte bu mümkün olmayınca ürünün işe yaramadığını düşünerek şikayette bulunmaktadır.

Söz konusu bu şikayet ürünün işe yaramadığı anlamına asla gelmez. 

Bu süreçten sonra şikayet eden kullanıcı ürünü 10 günden sonra istekli bir şekilde kullanmadığı gibi bir kenara atıp beslenme ve kilo vermede yaşadığı dikkati göz ardı etmeye başlamış ve doğal olarak bu süreçte yaşadığı olumsuz durumu strese çevirerek 1 kaç kilo almasına sebep olmuştur.

Kullanıcının ortaya koyduğu tablo ise şunu göstermektedir; 

Ürünü kullandım kilo aldım.

Fat Block Şikayetleri ile ilgili Tarafsız ve Türkiye’nin en büyük şikayet sitesi olan sikayetvar.com sitesinde ki fat block şikayet konularını incelediğimizde ürünün etkisine değil de para iadesi ile ilgili problemler olduğu görülmektedir.

Para İadesi Konusu, Fat Block ve bu tür ürünlerde olduğu gibi kutusu açılmamış ürünler için geçerli olup, ürün kutusu açılan ve kullanılan hiç bir ürün iade edilmez. Bu hukuki süreçte de bu şekildedir.

Eğer Gerçekten Etkili ve Sağlıklı Kilo Vermek İstiyorsanız 3 Kurala Mutlaka Uyulması Gerekiyor

Düzenli Beslenme, Düzenli Uyku, Stressiz Bir Yaşam

Fat Block Kullanıcı Şikayetleri ve Cevapları

Sonuç olarak, bir üründe (ve bu ürün doğal bir ürün ise) gerçekten sağlıklı ve doğal yollarla kilo vermek istiyorsanız bilinmesi ana temel nokta şudur ki; ürünü 1 hafta 10 gün değil en az 30 – 45 gün düzenli bir şekilde kullanmanız gerekir.

Bilimsel veriler ve uzmanlar da vücudun değişim reaksiyonu gösterme sürecinin (kilo alma – kilo verme vb..) 30 gün ile 45 gün arası olduğunu belirtmektedirler.

Kullanıcı Yorumları ile ilgili sayfamızda sürekli belirtiğimiz nokta, ürünü kullanırken sabah kahvaltıdan yarım saat önce limonlu ılık su tüketmek ve bunu akşam yatmadan yarım saat önce tekrarlamak. Bu süreçte elbette sabırlı ve stresten uzak olmanız önemlidir.

Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileklerimiz ile,

Kadin.info | Editör

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ben 1.67 boyunda 63 kilodayım, bu ilacı kullanırsam etki eder mi, yoksa sadece obez insanlar mı kullanabiliyor?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli