Fat Block Hakkında Sorular ve Cevapları

Fat Block Hakkında Sorular ve Cevapları

Fat Block Zayıflama ürünleri ile ilgili sitemize gelen ve telefon ile tarafımıza iletilen tüm soruları bu başlık altında toplayıp cevaplarını sizler için derledik. Doğru ve Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere karşı doğru ve tarafsız bilgi sunmaya çalışan kadin.info sitemiz, fatblock ile kilo vermek isteyen ve bu konuda sorunlar yaşayan kişilere yardımcı olmaktan büyük mutluluk […]

Fat Block Zayıflama ürünleri ile ilgili sitemize gelen ve telefon ile tarafımıza iletilen tüm soruları bu başlık altında toplayıp cevaplarını sizler için derledik.

Doğru ve Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere karşı doğru ve tarafsız bilgi sunmaya çalışan kadin.info sitemiz, fatblock ile kilo vermek isteyen ve bu konuda sorunlar yaşayan kişilere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyoruz.

Fatblock kullanarak zayıflamak isteyen ve bu konuda başarısız olanların en büyük problemi, ürünü 1 hafta kullanıp kilo vermeyi beklemeleri ile ilgilidir.

Kısa sürede kilo veremeyince ürünü kullanmayı bırakıp, “Fat Block işe yaramıyor” düşüncesine kapılarak şikayetçi olmak. Bu beklentiye girerek doğru sonuç alamamak ürünü doğru kullanmamakla ilgilidir.

Şimdi Fat Block ile İlgili Sorulara Geçelim ve Cevaplarını Sizler için Cevaplayalım;

Fat Block ile ne kadar kilo verebilirim?

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kilo verme süreci son derece sofistike bir süreçtir bu dönemde beslenme alışkanlıklarımıza ve egzersiz alışkanlıklarımıza dikkat etmekte yarar vardır. Yapılan klinik çalışmalarda bu kurallara uyan kişilerin 4 hafta kullanım sonucunda vücut ağırlıklarının %8’i kadar kilo verdikleri gözlemlenmiştir.

Kabızlık Nedir? FatBlock Kabızlığa Neden Olur Mu?

Fat-Block® hem kilo vermek için hem de ideal formu korumak için tasarlanmış bir üründür. Kilo vermek isteyen tüketicilere önerimiz ana öğünlerden yarım saat kadar önce 2 tableti 2 bardak su ile almak yönündedir. İdeal formunu korumak isteyen tüketicilerimiz için önerilerimiz ana öğünlerden önce 2 tableti 2 bardak su ile almaktır. UNUTULMAMASI gereken en önemli nokta Fat-Block®’un etkili olabilmesi için mutlaka 2 bardak su ile alınmasıdır bu durumda üründen maksimum etkiyi görebilirsiniz.

FatBlock En Etkili Nasıl Kullanılır?

FatBlock’un 2 farklı kullanım şekli vardır. Kilo vermek için günde 2 kez öğle ve akşam yemeklerinden en fazla 15 dakika kadar önce veya yemeklerden hemen önce 2 tablet 2 bardak su ile alınmalıdır.

İdeal kilonuzu korumak için ise günde 1 kez öğle veya akşam yemeklerinden en fazla 15 dakika kadar önce veya yemeklerden hemen önce 2 tablet 2 bardak su ile alınmalıdır.

Her iki kullanımda da değişmeyen bir kural ise su tüketim miktarıdır. Günlük su tüketim miktarınız 2 – 2,5 litre civarında olmalıdır.

Fat Block’u nasıl kullanırsam kilo vermem kolaylaşır?

Kabızlık bağırsak hareketlerinin seyrek olması veya yetersiz olması durumu ile ortaya çıkan durumun adıdır. Bu durum sıklıkla rastlanabilen gastrointestinal bir problemdir.

Bağırsak hareketliliği kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak haftada 3 defadan az tuvalete çıkılması ve tuvaletinizin sert ve kuru olması kabızlığın oluştuğu anlamına gelmektedir. Çoğunlukla beraberinde gaz problemi de yaşanmasına neden olur.

FatBlock kullanırken zaman zaman kabızlık problemi yaşanabilir, bunun sebebi ise yeteri kadar su tüketiminin olmamasıdır. FatBlock kullanırken ve gün içerisinde su tüketiminin yeterli miktarda olması bu problemin yaşanmaması için önemlidir. FatBlock ile beraber 2 bardak su tüketilir ve sonrasında gün içerisinde 2 – 2,5 litre kadar su tüketmek gerekmektedir. FatBLock çalışırken suya ihtiyaç duyar ve bu durum sizin su ihtiyacınızı arttırır, yeteri kadar su almazsanız ise bu su eksikliği kabızlığa neden olur.

 

Kilo Mu Aldığınızı Düşünüyorsunuz?

FatBLock kullanırken belli bir süre sonra kilo vermek yerine kilo aldığınızı düşünebilir ve hatta tartıda durumun böyle olduğunu da görebilirsiniz. Bu durum gerçek bir kilo değildir. FatBlock kullanım sırasında bol su tüketmezseniz kabızlık gibi bir durum ortaya çıkabilir, bu sebeple kilo kaybetmediğiniz ve hatta kilo aldığınız hissine kapılabilirsiniz. Bunun sebebi ise, yeterince su içmemenizden dolayı yaşadığınız şişkinlik ve midede bağlanan yağların gaita yolu ile dışarı atılamamasıdır.

Bol su tüketerek ve metabolizmayı hızlandırıcı özelliği olan bitki çayları ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle nane çayı ve rezene çayı oldukça faydalı olacaktır.

Gaz Ve Şişkinlik Sorunu

FatBlock kullanırken gaz ve şişkinlik sorunu mu yaşadınız? Bu sorunu önleyebilmek ve giderebilmek için bol su tüketmelisiniz. Normal şartlarda yetişkin bir insanın günlük su ihtiyacı 2 – 2,5 litredir, su tüketiminizi bu seviyelere çıkarabilirsiniz. Su yaşadığınız şişkinlik sorununu gidermenizde yardımcı olacaktır ve aynı zamanda böbreklerin toksik maddelerden temizlenmesine yardımcı olacaktır. Su aynı zamanda besinlerin, minerallerin ve vitaminlerin temel çözücüsüdür, sindirilmelerini kolaylaştır.

 

Fat Block Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Fat Block tıbbi bir cihazdır. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan Fat Block kilo vermeye yardımcı olan Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye’deki en önemli üründür.

Fat Block yağları vücuttan nasıl atar?

Fat Block Captoglicolipid diye anılan özel bir chitosan & askorbik asit karışımına sahiptir. Fat Block bu karışım sayesinde öğünler ile birlikte alınan aşırı yağların emilmeden barsaklardan atılmalarını sağlar. Bu şekilde gün içerisinde daha az yağı vücudunuza alırsınız. Aşırı yağların vücuttan atılmasını sağlayan Fat Block, etkisini tamamen fiziksel göstermesi nedeniyle herhangi bir farmakolojik etkiye sahip değildir.

Hangi Öğün Öncesinde FatBlock’u Kullanmalıyım?

Kullanıcıların en sık yaptığı hatalardan biri de öğün atlamaktır. Günü sadece kahvaltı ve akşam yemeği ile bitirmek sağlıksız beslenmenin göstergelerindendir. Günde tek öğün yemekle güçsüz kalan vücut, bu durumun devam edeceğini düşünür ve yediklerini depolar. Bu yüzden kilo alımına neden olur. 3 öğün yemek yemek bu yüzden çok önemlidir. Kilo verme sürecinde öğün atlamadan öğlen ve akşam yemeklerinden önce 2 tablet FatBlock kullanmalısınız. Kısaca kilo vermek isteyenlerin gün de 4 tablet FatBlock kullanması gerekmektedir. Kahvaltıdan önce ürünü kullanmamalı ve kullanım talimatlarına uymalısınız. Bu şekilde FatBlock’un gerçekten etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

FatBlock Kullanırken Spor ve Diyet Yapmak Zorunda mıyım?

Spor vücudunuzu harekete geçirdiği için FatBlock kullanımını olumlu etkileyecektir. Metabolizmanızın harekete geçmesi her daim kilo verme sürecine destek olan faktörler arasındadır. Gün içerisinde yapacağınız hafif egzersizler tüm kaslarınızın çalışmasına ve vücudunuzun sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. FatBlock yağlarınızı tutup vücudunuzdan dışarı atarken mutlaka egzersize önem vermeli ayrıca beslenmenizi düzene sokarak bunu yaşam tarzı haline getirmelisiniz. FatBlock’un etkinliğinin artmasına yardımcı olan spor ve hafif beslenme şekli, kilo verme sürecinizi daha da hızlandıracaktır.

Fat Block kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uygun miktarda (tablet başına bir bardak) su ile birlikte kullanmaktır. Bunun dışında yediklerinize dikkat etmeli, spor adına yapabildiklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Sağlık Profesyonellerin önerileri ayda 6-7 kilo arasından fazla kilo vermemek yönündedir. Bu yüzden vücudunuzu gereğinden fazla yormamanız gerekmektedir.

Ben Fat Block kullandım ancak çok şişkinlik ve gaza neden oldu ne yapmalıyım?

Fat Block’un sahip olduğu Chitosan lifli bir yapıya sahiptir ve midenin asit ortamında jelleşir. Fat Block kullanmaya başladığınız zaman ilk 2-3 günde şişkinlik ve flatülasyon (gaz birikmesi) görülebilmesi normaldir ancak bu reaksiyonlar sonrasında kaybolur.

Şu anda Hamileyim acaba Fat Block kullanabilir miyim?

Gebelik dönemlerinde Fat Block dâhil herhangi bir kilo verme ürününü kullanımını önermemekteyiz. Gebelik dönemi geçtiğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FatBlock ilaç mıdır?

FatBlock captoglicolipid isimli özel bir etkin madde karışımı içeren Klas IIa bir tıbbi cihazdır. Son teknoloji çok katmanlı bu tablet chitosan ve askorbik asidi özel bir oranda içermektedir. İlaç değil medical device olarak kullanılmaktadır.

Tıbbi Cihaz Nedir?

Tıbbi Cihaz bir hastalığın teşhisinde veya tedavisinde semptomları gideren ancak sistemik dolaşıma karışmayan ürünlerdir.

FatBlock Kana Karışır Mı?

Chitosan sindirilemez ve emilmez ve bu nedenden dolayı kendisine ait bir kalori değeri bulunmamaktadır. Chitosan bir kez yağları bağladıktan sonra kan dolaşımına hiçbir şekilde geçmeden atılmalarını sağlar. FatBlock kana KARIŞMAZ.

Kilo Verişim Durdu Sebebi Ne Olabilir?

İlk kutularla beraber hızlı bir kilo verişi sağlayabilirsiniz. Fakat zamanla bu süreç sekteye uğrayabilir. Vücudunuz kilo almaya direnmez fakat iş kilo vermeye gelince direnç sistemleri harekete geçer. Bu tamamıyla fizyolojik bir durumdur. Metabolizma hızının temel belirleyicisi T3 hormonun miktarının azalması kilo verme sürecinin durmasına neden olabilir. Belli bir kilo kaybından sonra vücudunuz dengeyi bulmak için direnecektir. Bu noktada asla gerilmemeli, ümitsizliğe kapılmamalı ve FatBlock kullanmaktan vazgeçmemelisiniz. Yavaşlayan metabolizmanızı harekete geçirmelisiniz.

FatBlock Herhangi Bir Yan Etkiye Sebep Olur Mu?

FatBlock bugüne kadar herhangi bir yan etkiye sebep olmamıştır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Karidese alerjim var Fat Block kullanabilir miyim?

Fat Block’un içindeki Chitosan deniz Kabukluları dediğimiz canlılardan elde edilmektedir bu nedenden dolayı Karidese alerjisi olan kişilerin Fat Block kullanmadan önce doktorlarını danışmalarını tavsiye ederiz.

Böbrek Rahatsızlıkları Olanlar Kullanabilir Mi?

FatBlock kullanıcıları arasında böbrek taşı ve böbrek hastalıkları olan kişilerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Fakat Fat block kullanmadan önce kişiler doktorlarına başvurabilir.

FatBlock Doğum Kontrol Hapları ile Etkileşimi Var?

Doğum kontrol tabletleri kullansanız da FatBlock alabilirsiniz. Ancak en az dört saat arayla almalı, aynı anda kullanmaktan kaçınmalısınız. En iyi ve güvenilir şekli doğum kontrol tabletlerini sabah kahvaltısı veya aksam yemeğinden önce almak ve FatBlock ile birlikte kullanmamaktır.

Gebelikte veya Emzirme Durumlarında FatBlock Kullanabilir miyim?

Gebelikte veya emzirme döneminde zayıflama girişimlerinden kaçınmalı, tıbbi bir zorunluluk durumunda veya tıbbi gözetim altında kullanılmalıdır. Bu gibi durumlarda doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

FatBlock Tabletleri Yutulmadan Önce Çiğnenebilir mi?

FatBlock tabletlerini çiğnemeden büyük bir bardak su ile bütün olarak yutmak en doğru yöntemdir. Eğer tabletler yutmanız için çok büyük gelirse, bir bıçak veya tablet bölücü ile tabletleri bölüp büyük bir bardak suyla ardarda almalısınız.

FatBlock tabletleri suda çözünmemelidir. Lütfen bu şekilde kullanmayınız.

Yukarıda yer almayan sorularınızı konu altında bizlere iletebilirsiniz.

Sağlıklı ve Mutlu bir hayat Dileklerimiz ile,

Kadin.info | Editör

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. fat block kullanmaya başlayalı dokuz gün oldu günde 3 liyte su tüketiyorum ve yarın ilk kutu bitiyor. hiç kilo vermedim. ikinci kutu için kararsızım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al