• DOLAR
  3,8301
  % -0,15
 • EURO
  4,4994
  % -0,40
 • ALTIN
  152,9431
  % -0,07
 • BIST
  $17.459
  % 5,28
Fat Block Hakkında Sorular ve Cevapları

Fat Block Hakkında Sorular ve Cevapları

Fat Block Zayıflama ürünleri ile ilgili sitemize gelen ve telefon ile tarafımıza iletilen tüm soruları bu başlık altında toplayıp cevaplarını sizler için derledik. Doğru ve Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere karşı doğru ve tarafsız bilgi sunmaya çalışan kadin.info sitemiz, fatblock ile kilo vermek isteyen ve bu konuda sorunlar yaşayan kişilere yardımcı olmaktan büyük mutluluk […]

Fat Block Zayıflama ürünleri ile ilgili sitemize gelen ve telefon ile tarafımıza iletilen tüm soruları bu başlık altında toplayıp cevaplarını sizler için derledik.

Doğru ve Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere karşı doğru ve tarafsız bilgi sunmaya çalışan kadin.info sitemiz, fatblock ile kilo vermek isteyen ve bu konuda sorunlar yaşayan kişilere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyoruz.

Fatblock kullanarak zayıflamak isteyen ve bu konuda başarısız olanların en büyük problemi, ürünü 1 hafta kullanıp kilo vermeyi beklemeleri ile ilgilidir.

Kısa sürede kilo veremeyince ürünü kullanmayı bırakıp, “Fat Block işe yaramıyor” düşüncesine kapılarak şikayetçi olmak. Bu beklentiye girerek doğru sonuç alamamak ürünü doğru kullanmamakla ilgilidir.

Şimdi Fat Block ile İlgili Sorulara Geçelim ve Cevaplarını Sizler için Cevaplayalım;

Fat Block ile ne kadar kilo verebilirim?

Moringa Çayı Satın Al

Kilo verme süreci son derece sofistike bir süreçtir bu dönemde beslenme alışkanlıklarımıza ve egzersiz alışkanlıklarımıza dikkat etmekte yarar vardır. Yapılan klinik çalışmalarda bu kurallara uyan kişilerin 4 hafta kullanım sonucunda vücut ağırlıklarının %8’i kadar kilo verdikleri gözlemlenmiştir.

Kabızlık Nedir? FatBlock Kabızlığa Neden Olur Mu?

Fat-Block® hem kilo vermek için hem de ideal formu korumak için tasarlanmış bir üründür. Kilo vermek isteyen tüketicilere önerimiz ana öğünlerden yarım saat kadar önce 2 tableti 2 bardak su ile almak yönündedir. İdeal formunu korumak isteyen tüketicilerimiz için önerilerimiz ana öğünlerden önce 2 tableti 2 bardak su ile almaktır. UNUTULMAMASI gereken en önemli nokta Fat-Block®’un etkili olabilmesi için mutlaka 2 bardak su ile alınmasıdır bu durumda üründen maksimum etkiyi görebilirsiniz.

FatBlock En Etkili Nasıl Kullanılır?

FatBlock’un 2 farklı kullanım şekli vardır. Kilo vermek için günde 2 kez öğle ve akşam yemeklerinden en fazla 15 dakika kadar önce veya yemeklerden hemen önce 2 tablet 2 bardak su ile alınmalıdır.

İdeal kilonuzu korumak için ise günde 1 kez öğle veya akşam yemeklerinden en fazla 15 dakika kadar önce veya yemeklerden hemen önce 2 tablet 2 bardak su ile alınmalıdır.

Her iki kullanımda da değişmeyen bir kural ise su tüketim miktarıdır. Günlük su tüketim miktarınız 2 – 2,5 litre civarında olmalıdır.

Fat Block’u nasıl kullanırsam kilo vermem kolaylaşır?

Kabızlık bağırsak hareketlerinin seyrek olması veya yetersiz olması durumu ile ortaya çıkan durumun adıdır. Bu durum sıklıkla rastlanabilen gastrointestinal bir problemdir.

Bağırsak hareketliliği kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak haftada 3 defadan az tuvalete çıkılması ve tuvaletinizin sert ve kuru olması kabızlığın oluştuğu anlamına gelmektedir. Çoğunlukla beraberinde gaz problemi de yaşanmasına neden olur.

FatBlock kullanırken zaman zaman kabızlık problemi yaşanabilir, bunun sebebi ise yeteri kadar su tüketiminin olmamasıdır. FatBlock kullanırken ve gün içerisinde su tüketiminin yeterli miktarda olması bu problemin yaşanmaması için önemlidir. FatBlock ile beraber 2 bardak su tüketilir ve sonrasında gün içerisinde 2 – 2,5 litre kadar su tüketmek gerekmektedir. FatBLock çalışırken suya ihtiyaç duyar ve bu durum sizin su ihtiyacınızı arttırır, yeteri kadar su almazsanız ise bu su eksikliği kabızlığa neden olur.

 

Kilo Mu Aldığınızı Düşünüyorsunuz?

FatBLock kullanırken belli bir süre sonra kilo vermek yerine kilo aldığınızı düşünebilir ve hatta tartıda durumun böyle olduğunu da görebilirsiniz. Bu durum gerçek bir kilo değildir. FatBlock kullanım sırasında bol su tüketmezseniz kabızlık gibi bir durum ortaya çıkabilir, bu sebeple kilo kaybetmediğiniz ve hatta kilo aldığınız hissine kapılabilirsiniz. Bunun sebebi ise, yeterince su içmemenizden dolayı yaşadığınız şişkinlik ve midede bağlanan yağların gaita yolu ile dışarı atılamamasıdır.

Bol su tüketerek ve metabolizmayı hızlandırıcı özelliği olan bitki çayları ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle nane çayı ve rezene çayı oldukça faydalı olacaktır.

Gaz Ve Şişkinlik Sorunu

FatBlock kullanırken gaz ve şişkinlik sorunu mu yaşadınız? Bu sorunu önleyebilmek ve giderebilmek için bol su tüketmelisiniz. Normal şartlarda yetişkin bir insanın günlük su ihtiyacı 2 – 2,5 litredir, su tüketiminizi bu seviyelere çıkarabilirsiniz. Su yaşadığınız şişkinlik sorununu gidermenizde yardımcı olacaktır ve aynı zamanda böbreklerin toksik maddelerden temizlenmesine yardımcı olacaktır. Su aynı zamanda besinlerin, minerallerin ve vitaminlerin temel çözücüsüdür, sindirilmelerini kolaylaştır.

 

Fat Block Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Fat Block tıbbi bir cihazdır. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan Fat Block kilo vermeye yardımcı olan Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye’deki en önemli üründür.

Fat Block yağları vücuttan nasıl atar?

Fat Block Captoglicolipid diye anılan özel bir chitosan & askorbik asit karışımına sahiptir. Fat Block bu karışım sayesinde öğünler ile birlikte alınan aşırı yağların emilmeden barsaklardan atılmalarını sağlar. Bu şekilde gün içerisinde daha az yağı vücudunuza alırsınız. Aşırı yağların vücuttan atılmasını sağlayan Fat Block, etkisini tamamen fiziksel göstermesi nedeniyle herhangi bir farmakolojik etkiye sahip değildir.

Hangi Öğün Öncesinde FatBlock’u Kullanmalıyım?

Kullanıcıların en sık yaptığı hatalardan biri de öğün atlamaktır. Günü sadece kahvaltı ve akşam yemeği ile bitirmek sağlıksız beslenmenin göstergelerindendir. Günde tek öğün yemekle güçsüz kalan vücut, bu durumun devam edeceğini düşünür ve yediklerini depolar. Bu yüzden kilo alımına neden olur. 3 öğün yemek yemek bu yüzden çok önemlidir. Kilo verme sürecinde öğün atlamadan öğlen ve akşam yemeklerinden önce 2 tablet FatBlock kullanmalısınız. Kısaca kilo vermek isteyenlerin gün de 4 tablet FatBlock kullanması gerekmektedir. Kahvaltıdan önce ürünü kullanmamalı ve kullanım talimatlarına uymalısınız. Bu şekilde FatBlock’un gerçekten etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

FatBlock Kullanırken Spor ve Diyet Yapmak Zorunda mıyım?

Spor vücudunuzu harekete geçirdiği için FatBlock kullanımını olumlu etkileyecektir. Metabolizmanızın harekete geçmesi her daim kilo verme sürecine destek olan faktörler arasındadır. Gün içerisinde yapacağınız hafif egzersizler tüm kaslarınızın çalışmasına ve vücudunuzun sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. FatBlock yağlarınızı tutup vücudunuzdan dışarı atarken mutlaka egzersize önem vermeli ayrıca beslenmenizi düzene sokarak bunu yaşam tarzı haline getirmelisiniz. FatBlock’un etkinliğinin artmasına yardımcı olan spor ve hafif beslenme şekli, kilo verme sürecinizi daha da hızlandıracaktır.

Fat Block kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uygun miktarda (tablet başına bir bardak) su ile birlikte kullanmaktır. Bunun dışında yediklerinize dikkat etmeli, spor adına yapabildiklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Sağlık Profesyonellerin önerileri ayda 6-7 kilo arasından fazla kilo vermemek yönündedir. Bu yüzden vücudunuzu gereğinden fazla yormamanız gerekmektedir.

Ben Fat Block kullandım ancak çok şişkinlik ve gaza neden oldu ne yapmalıyım?

Fat Block’un sahip olduğu Chitosan lifli bir yapıya sahiptir ve midenin asit ortamında jelleşir. Fat Block kullanmaya başladığınız zaman ilk 2-3 günde şişkinlik ve flatülasyon (gaz birikmesi) görülebilmesi normaldir ancak bu reaksiyonlar sonrasında kaybolur.

Şu anda Hamileyim acaba Fat Block kullanabilir miyim?

Gebelik dönemlerinde Fat Block dâhil herhangi bir kilo verme ürününü kullanımını önermemekteyiz. Gebelik dönemi geçtiğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FatBlock ilaç mıdır?

FatBlock captoglicolipid isimli özel bir etkin madde karışımı içeren Klas IIa bir tıbbi cihazdır. Son teknoloji çok katmanlı bu tablet chitosan ve askorbik asidi özel bir oranda içermektedir. İlaç değil medical device olarak kullanılmaktadır.

Tıbbi Cihaz Nedir?

Tıbbi Cihaz bir hastalığın teşhisinde veya tedavisinde semptomları gideren ancak sistemik dolaşıma karışmayan ürünlerdir.

FatBlock Kana Karışır Mı?

Chitosan sindirilemez ve emilmez ve bu nedenden dolayı kendisine ait bir kalori değeri bulunmamaktadır. Chitosan bir kez yağları bağladıktan sonra kan dolaşımına hiçbir şekilde geçmeden atılmalarını sağlar. FatBlock kana KARIŞMAZ.

Kilo Verişim Durdu Sebebi Ne Olabilir?

İlk kutularla beraber hızlı bir kilo verişi sağlayabilirsiniz. Fakat zamanla bu süreç sekteye uğrayabilir. Vücudunuz kilo almaya direnmez fakat iş kilo vermeye gelince direnç sistemleri harekete geçer. Bu tamamıyla fizyolojik bir durumdur. Metabolizma hızının temel belirleyicisi T3 hormonun miktarının azalması kilo verme sürecinin durmasına neden olabilir. Belli bir kilo kaybından sonra vücudunuz dengeyi bulmak için direnecektir. Bu noktada asla gerilmemeli, ümitsizliğe kapılmamalı ve FatBlock kullanmaktan vazgeçmemelisiniz. Yavaşlayan metabolizmanızı harekete geçirmelisiniz.

FatBlock Herhangi Bir Yan Etkiye Sebep Olur Mu?

FatBlock bugüne kadar herhangi bir yan etkiye sebep olmamıştır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Karidese alerjim var Fat Block kullanabilir miyim?

Fat Block’un içindeki Chitosan deniz Kabukluları dediğimiz canlılardan elde edilmektedir bu nedenden dolayı Karidese alerjisi olan kişilerin Fat Block kullanmadan önce doktorlarını danışmalarını tavsiye ederiz.

Böbrek Rahatsızlıkları Olanlar Kullanabilir Mi?

FatBlock kullanıcıları arasında böbrek taşı ve böbrek hastalıkları olan kişilerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Fakat Fat block kullanmadan önce kişiler doktorlarına başvurabilir.

FatBlock Doğum Kontrol Hapları ile Etkileşimi Var?

Doğum kontrol tabletleri kullansanız da FatBlock alabilirsiniz. Ancak en az dört saat arayla almalı, aynı anda kullanmaktan kaçınmalısınız. En iyi ve güvenilir şekli doğum kontrol tabletlerini sabah kahvaltısı veya aksam yemeğinden önce almak ve FatBlock ile birlikte kullanmamaktır.

Gebelikte veya Emzirme Durumlarında FatBlock Kullanabilir miyim?

Gebelikte veya emzirme döneminde zayıflama girişimlerinden kaçınmalı, tıbbi bir zorunluluk durumunda veya tıbbi gözetim altında kullanılmalıdır. Bu gibi durumlarda doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

FatBlock Tabletleri Yutulmadan Önce Çiğnenebilir mi?

FatBlock tabletlerini çiğnemeden büyük bir bardak su ile bütün olarak yutmak en doğru yöntemdir. Eğer tabletler yutmanız için çok büyük gelirse, bir bıçak veya tablet bölücü ile tabletleri bölüp büyük bir bardak suyla ardarda almalısınız.

FatBlock tabletleri suda çözünmemelidir. Lütfen bu şekilde kullanmayınız.

Yukarıda yer almayan sorularınızı konu altında bizlere iletebilirsiniz.

Sağlıklı ve Mutlu bir hayat Dileklerimiz ile,

Kadin.info | Editör

kadin.info facebook sayfası

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. fat block kullanmaya başlayalı dokuz gün oldu günde 3 liyte su tüketiyorum ve yarın ilk kutu bitiyor. hiç kilo vermedim. ikinci kutu için kararsızım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Tek parça namaz elbisesi satın al
Site içi Arama…
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 08:00 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Herhangi bir konuda uzun vadeli ve sizi bağlayıcı kararlar vermekten ziyade, günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için bugün son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir.

Ay-Terazi burcu günlerinde, partnerimizle uyumlu, nazik ve akışa göre hareket etmemizde yarar var. İyi günde kötü günde diyerek el ele sorunları çözebilir, hayatın güzelliklerinin keyfine varabiliriz. Ancak bu durum, problemlerin üstüne kapamak anlamına gelmiyor. Tabii ki düşüncelerimizi birbirimize ifade etmeliyiz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar saat 08:00 itibariyle Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında, sevilmek ve takdir edilmek ihtiyacınız yoğun olacaktır. Düşüncelerinizi verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Sorunlarla uğraşmak yerine, huzurlu bir gün geçirmek istersiniz. Bu enerji altında sizin için huzur, paradan çok daha önemli hale gelir. Çünkü huzurlu olduğunuz takdirde verimli şekilde çalışacağınızı, bedensel ve ruhsal anlamda mutlu olacağınızı gayet iyi bilirsiniz. Siz, birçok kişinin de bildiği gibi, yarınlarınızı garanti altına almak niyetindesiniz. Fakat emeğin hakkı verilmeyen, adil olmayan bir ortamda çalışıyor veya yaşıyorsanız tatmin olmazsınız. İşte bugün, ne kadar huzurlu ve başarılı bir yaşam sürdürdüğünüzü, yaşamınızdan memnun olup olmadığınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Ay-Terazi burcu geçişiyle hissettiklerimizi tam olarak izah etmekten kaçınabiliriz. Sağlığınızla yakından ilgilenme veya birilerine yardım etme, işlerinizi düzenleme anlamında etkili olan bu enerji, çevrenizdeki kişilerle uzlaşıdan yana olduğunuzu gösterir. Genelde yardımcı ve naziksinizdir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan her şeyden hoşnut kalırsınız.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler saat 08:00 Ay-Terazi burcu geçişi, özel yaşamınızla ilgili konularda, eşit hak ve özgürlük düşüncesi içinde ilişki kurmanız gerektiğinin göstergesidir. Çelişkilerden kurtulmak, huzurlu bir gün geçirmek için bu bakış açısı altında iletişimde bulunmanız yararlı olabilir. Bugün partnerinizin yargılayıcı ve ara sıra da olsa sert çıkışlar yapmaya meyilli oluşu karşısında hemen tepkide bulunmayınız. Çünkü o, bütün bunlara rağmen kendi içinde nazik ve sıcakkanlıdır. Sadece kendi alanını çizmek istiyordur ve sizin de bu sınırlar çerçevesi içinde hareket etmenizi bekliyordur. Normal zamanlarda egemenlik sizin elinizde olsa da, bu saat itibariyle hakimiyeti partnerinize bırakmanız ve bunu gönüllü olarak kabul etmeniz gerekecektir.

Ay-Terazi burcu geçişi, yaşamımızda birçok şeyin dengeli ve yerli yerinde olmasının bize ne kadar huzur vereceğini düşündürüyor. Zevklerimiz konusunda seçici olmamızı sağlıyor. Aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikler yaşamaya olan ihtiyacımız büyüyor.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler, saat 08:00 itibariyle Ay-Terazi burcu geçişinde uyumluluk son derece önemlidir. Kiminle berabersiniz, kimlerle iş birliği halindesiniz, bugüne dek neler yaşadınız ve bundan sonrasında neler umuyorsunuz. Bu soruların cevabı için sorunların üstünü sıvazlamadan, siz ve partneriniz veya siz ve iş ortağınız adamakıllı bir gözden geçirmede bulunmalısınız. Sorunlarınızı, nasılsa düzelir diyerek ele almak yerine, aranızdaki iletişimi açıklık ve dürüstlük çerçevesi içinde oluşturmak gayet önemli. Birbirinize sorular sorarak, nerelerde problemler yaşanıyor bunları konuşmanızda yarar var.

Bu konuda Ay-Terazi geçişi, ev içinde veya bulunduğumuz ortamda ılımlı bir şekilde hareket etmemizi gerektirir. Farklı düşünceler, farklı kimlikteki insanlarla anlaşmakta bazen zorlanabiliriz. Çabuk karar vermemiz zor olabilir. Bütün olasılıkların gözden geçirilmesinde yarar vardır. Huzur başımızın tacı haline gelir.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar saat 08:00 Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde, sevdiğiniz insanlar tarafından takdir edilmek ve başarılı bulunmak istersiniz. Huzur ve güvenliğiniz için, arzularınızın tatmini sizin için çok kıymetlidir. Genellikle cazibenizi veya çekiciliğinizi isteklerinize ulaşmak için seferber edebilirsiniz. Eğer izlediğiniz yöntemler bir işe yaramazsa gerginleşmeniz mümkündür. Hatta doğanıza uygun bir şekilde otoritenizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Böyle durumlarda, çevrenizde bulunan kişiler anlayışlı davranırlarsa, kolayca toparlanabilirsiniz.

Siz sadece anlaşılmak ve değerinizin takdir edilmesini istemektesiniz. Bunu bulamadığınızda, ne huzurunuz kalıyor ne de hayata olan inancınız. Bir de haklılarmış gibi, üste çıkmaya çalışmıyorlar mı, bu kişilerden anında uzaklaşıyorsunuz. Ay-Terazi burcu geçişinde bu türden durumlarla karşılaşmazsınız. Bilakis, çevrenizdeki kişilerin sizi beğeniyle izlediklerini fark edebilirsiniz. İş veya özel ilişkilerimize zaman ayırırsınız. Anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımızla sohbet etmek, huzur verici paylaşımlarda bulunmak hoşumuza gidebilir.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 08:00 Ay-Terazi burcu geçişinde, gelir ve gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak isteğiniz son derece yoğundur. Çünkü böyle bir durumun sağlanması halinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz kolay olacaktır. Sadece maddi anlamda değil, manevi açıdan da güzelliklere sahip olma arzunuzun yükseldiği bugün, uyumlu ve huzur dolu bir hayat yaşamak için neler yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz.

Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz. Kaba saba hareketler gördüğümüzde bunun hoş bir davranış olmadığını dile getiririz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler saat 08:00 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında, çevrenizde bulunan kişiler ve yakınlarınızla, nezaket, uyumluluk ve huzur içinde günü geçirme arzunuz yükselir. Çekiliciliğinizi, cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Yaşanan bazı zorlu durumları veya kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, birilerine uymak zorunda kalmadan hayatınızı kurgulamak.

Çünkü biliyorsunuz ki, kendiniz gibi olmadıkça bu devranda huzur bulmak pek kolay değil. Onu idare et, buna anlayış göster, şuna uyumlu davran derken ömür gelip geçiyor. Artık sizin de kendinizi düşünme zamanınız. Siz olmadan da birileri başının çaresine bakmayı bilmelidir. Bugün çevrenizdeki her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler saat 08:00 Terazi burcunda ilerlemekte olan Ay, gerek partneriniz ve gerekse ailenizi ilgilendiren konuları kimsenin etkisi altında kalmadan tek başınıza gözden geçirmek istersiniz. Dış seslere kulaklarınızı kapatırsınız. Ay-Terazi burcu günlerinde huzur bulmak, güzellikleri paylaşmak ihtiyacı genelde yoğundur. İnsan daha seçici olur. Nazik tavırlardan hoşlanır. Ay-Terazi günlerinde Akrepler, ilişkide paylaşım ve uyum üzerinde daha fazla dururlar.

Eğer sorun varsa, partner tarafından anlaşılmadıklarını düşünürler. Bu sorunlara çare bulmak yerine, kendi içlerine çekilmeyi, ilgi görmeyi bekleyen taraf olurlar. İlişkide bağımlılık olgusu böyle günlerde daha fazla yoğunlaşır. Problemler olsa dahi, üstünü kapatmanıza neden olan bu olgu aslında bir yanıyla hüzün verir. Çare bulmak yerine, olanlar olduğu haliyle kabullenilir. Bu çözüm müdür? Tabii ki değil. Ancak dertle, sıkıntıyla uğraşacak halimiz yoktur.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar saat 08:00 Ay-Terazi burcu etkinliği altında, başkalarıyla anlaşmak için tarafsız olunmalıdır. Gizli kapaklı hareket etmemeli, ne durumda olursanız olun herkesin yararına olacak şekilde düşünmelisiniz. Haksızlıklar karşısında adil bir görüş çerçevesi içinde hareket ettiğiniz zaman, durumları daha net görmeniz mümkündür. Gün içinde herhangi bir konuda karar vermeden önce ayrıntıları gözden geçirmeniz, aşırılıklardan kaçınmanız ve olayları iki yönlü düşünmeniz gayet faydalıdır.

Sosyal açıdan canlı ve girişken, iletişimsel konularda diplomatik çerçeve içinde hareket etmeniz halinde, çevreniz tarafından takdirle karşılanmanız mümkündür. İlişkinizle alakalı mevzularda da, aklınıza takılan soruları partnerinizle konuşmadan onu yargılamayınız. Ilımlı yaklaştığınız takdirde size açılması, dertleşmesi mümkündür.Ay-Terazi burcu geçişi, bildiğinizden şaşmadan, iyi ile kötü arasındaki ayrımı gayet net bir şekilde belirlemenizi sağlar. Çevrenizle aranızdaki mesafeyi öyle bir ayarlarsınız ki, kimsenin buna hayır diyecek hali yoktur.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar 3 Aralık saat 18:47 İkizler burcunda oluşacak Dolunay, günlük hayatımızda hangi işlere öncelik vermemiz, çalışma şartlarımızı gözden geçirmemiz, sağlığımızı önemsememiz gerektiğini vurguluyor. Dolunayın yöneticisi Merkür-Yay burcunda geriliyor. Zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Mesai arkadaşlarınızın düşüncelerine, kişiliklerine tabii ki saygı duyarız. Ancak tartışma, huzursuzluk veya mesafe koyamamak nedeniyle yaşanacak sıkıntılara dikkat edin. Kendinize özen gösterin. Siz de aynı şekilde davranın.

Bu Dolunayda sırlarınızı iyi koruyun. Bağımlılık verici maddelere karşı dikkatli olun. Sigortasız çalışmayın. Bazı işleri yetiştirmekte zorlanmalar veya yanlışlıklar olabilir. Vaktinde yetiştiremezsiniz veya dalgınlık sonucu yanlışlar yapabilirsiniz. Kontrol etmeyi unutmayın. Merkür geri hareket dönemi bu anlamda olumludur. Eğer kendinizde stres, uyku bozukluğu, panik atak gibi rahatsızlıklar hissediyorsanız bir doktora görünün. Sistemli yaşayın, zorlu diyetlerden kaçının. Dolunayın oluştuğu bugün Jüpiter-Neptün görünümü gerçekleşiyor. Bu sizin için gayet olumludur. Hedefinize azim ve kararlılıkla ulaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde manevi yönde destek alırsınız. Yeni iş projeleri gelebilir. Eğitim verebilirsiniz. Karşınıza iyi fırsatlar, teklifler çıkabilir. Bu Dolunayda yukarıda da izah ettiğim gibi işlerinizi düzenli takibini yapın, sağlığınızı ihmal etmeyin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

3 Aralık (saat 10:34)-23 Aralık (saat 04:51) tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür etkisinde, zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

Tüm burçlar için önemli Not: Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 27 Kasım itibariyle etkili olmaya başlar.Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 30 Aralık kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar saat 08:00 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde, sevmek ve sevilmek arzunuz yoğundur. Nezaketiniz, cana yakınlığınız ve nezaketiniz sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değildir. Çünkü her anı gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla doludur. Her ne kadar sözlerinizde kendi ilgi alanlarınızı ön planda tutmaya çalışsanız da, sizinle sohbet bu saatlerde oldukça zevklidir. Komplimanlardan fazlasıyla hoşlanacağınız bugün, sizi kazanmak ve gönlünüzü fethetmek isteyen kişinin, ne kadar özel ve farklı biri olduğunuzu söylemesi yeterlidir.

Ay-Terazi burcu geçişi sakinleşmemizi, dengeli düşünmemizi sağlayıcıdır. Konfor duygumuz ön plandadır. Güzelliği huzuru ve ilişkimizi fazlasıyla önemseriz. Son trendleri takip ederiz. İnternet üzerinden alışverişte bulunabiliriz. Keyifli bir gün geçirebiliriz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 08:00 Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında, iletişimde bulunduğunuz insanların sevgi dolu tavırları, problemlerinizi çözebilmenizi sağlayan en önemli gücünüzdür. Çünkü ancak uyumlu insanlarla bir arada mutlu olursunuz. En ufak bir tatsızlık ve gerilimden uzak durmak istersiniz. Partnerinizle, dostlarınızla sohbet etmekten zevk alırsınız. Size göre bir insanın olduğu gibi görünmesi, göründüğü gibi olması gerekir. Bunun tersi hareket edenlerden uzak durmaya çalışırsınız.

Ay-Terazi burcu günlerinde özellikle romantizm ve tutkular ön plandadır. Tenimiz aşkı ister ve karşımızdakiyle bir bütün olmaktan zevk alırız. Nazik tavırlı, düşünceli, huzur verici olana yöneliriz. Kafamızda soru işaretleri varsa, bunların cevap bulması bizi rahatlatır.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,