Kadın Güzellik Sağlık ve Moda
Fantazi iç Giyim Modelleri
Sosyal Medyada Paylaş
24 Aralık 2012
Kadın info

Fantazi iç Giyim Modelleri

Style Giyim Tekstil Online İnternet Pazarlama Firma bünyesinde faaliyetini sürdüren
Online Alışveriş sitesi hakkında kampanya, ürün marka ve modelleri hakkında bilgilere bu yazımızda sizler için yer vereceğiz.

Sitede Türkiye’nin tanınmış Lider iç Giyim Markaları olan Pierre Cardin, Dagi, Yeni İnci, Miorre, Polat Yıldız, Le Jardin, Kom iç giyim ürün ve modellerinin online iç giyim satışını gerçekleştirilmektedir.

Kapıda Ödeme kolaylığı ve Hızlı kargo gönderimi sayesinde hızlı ve güvenilirliği ön planda tutarak Gizlilik politikası kapsamında gönderilen paketler büyük bir gizlilikle özel olarak kutulanmakta içeriğini kargo firması dahil görmemektedir.

icgiyimfantazi.com online iç giyim sitesinde 75 TL ve üzeri tüm gönderilerde kargo ücretini firma kendisi karşılamakta aynı şekilde Havaleli ödemelerde de müşterilerinden kargo ücreti almamaktadır.

Bir çok marka ve Modellerde % 40 ‘a yakın indirimler bulunan sitede 1 Ocak 2012 tarihine kadar üye olan herkese 10 TL hediye çeki gönderiliyor.

Sitede, Saten Gecelik Modelleri, Jartiyer Modelleri, Pijama Takımları, Çeyiz Modelleri, Sabahlık takımları, Sütyen Modelleri, Tunik takımları ve bayan alt gurup ürün çeşitlerine yer verilmektedir. Her geçen gün artan ürün yelpazesine 2012 yılı itibari ile bayan kişisel bakım ürünlerine de yer verilecektir.

Site hakkında online iç giyim hizmetleri kapsamında her türlü yorumları bu konu altında paylaşabilir, kampanyaları hakkında sitemizi takip etmenizi öneririz.

Firma aynı şekilde toptan olarak ta satışa başlamış olup konu ile ilgili detaylı bilgiyi firma telefonundan arayarak ulaşabilirsiniz.

Site Adı : icgiyim fantazi

 

Moringa Çayı Satın Al

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. iç giyim ürünleri gerçekten kaliteli.
    paylaşımınız için teşekkür ederiz. indirim ve kampanyaları detayı hakkında bilgilere nasıl ulaşabiliriz.

Moringa Çayı Nedir? Fiyat ve Sipariş

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2017 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul