Evli Erkekle Aşk Yaşanır Mı ?

Evli Erkekle Aşk Yaşanır Mı ?

Genelde kimse bu durumu asla yaşamayacağını söyler. Yani büyük konuşur. Ama hiç olmadık anda bir de bakar ki evli bir adama sırılsıklam aşık olmuş. Korkmayın demeyeceğim çünkü başınıza büyük bir bela aldınız demektir. En zor ilişki tipidir. Öncelikle herkesten saklamanız gerekir. Aksi halde çevrenizdekiler sizi dışlayacaktır. Ne kadar kaçmak ve bitirmek isteseniz de olmaz. Sizi […]

Genelde kimse bu durumu asla yaşamayacağını söyler. Yani büyük konuşur. Ama hiç olmadık anda bir de bakar ki evli bir adama sırılsıklam aşık olmuş. Korkmayın demeyeceğim çünkü başınıza büyük bir bela aldınız demektir. En zor ilişki tipidir. Öncelikle herkesten saklamanız gerekir.

Aksi halde çevrenizdekiler sizi dışlayacaktır. Ne kadar kaçmak ve bitirmek isteseniz de olmaz. Sizi içine çeker bu yasak aşk. Hayatta ki en büyük aşkı sizin yaşadığınızı düşünürsünüz. Çok tatlı gelir. Ama sizi kahredecek günler çokta uzakta değildir. Hepsinden önce sevdiğiniz adamı başka bir kadınla paylaşmak sizi fazlasıyla üzecektir. Her ne kadar erkek karısını sevmediğini hatta ondan ayrılacağını söylese de. Fazla ümitlenmeyin diye söylüyorum, geneli bunu söyler ama yapmaz.

Tamamen sizi oyalıyordur. İstisnalar hariç. Zaten kadın bunu anlar da yine de kopamaz. Hep bir umut ışığı vardır içinde. Geceleri uykusuz kalır erkeği düşünmekten. Kolay değil tabi başka kadınla olduğunu bilmek. Erkek bir fırsatını bulur ise mesaj atar, bulamaz ise geçmiş olsun. Sabahı sabah edersiniz. Tabi tartışmalar, ağlamalar, kıskançlık krizleri derken ne kadar yıprandığınızı anlayamazsınız bile.

Hediyeler, tatlı sözler ve yalanlarla bir şekilde gönlünüzü alır. Siz de ona inanmayı tercih edersiniz aslında. Zorla olan bir şey yoktur ortada. İçten içe en çokta kendinize kızarsınız bu esaretten kurtulamadığınız için. Üstelik elinizde olduğu halde. Evli bir erkek ile aşk yaşarken hayatın size sunduğu lütufları da kaçırırsınız. Kısacası hayatı kaçırırsınız.

Hele ki o erkeğin çocukları da var ise asla sizinle evlenmeyecektir. Oysa ne de çok kişiyi reddetmişsinizdir onun için. değmeyeceğini bile bile hem de. hayatınız o olmuştur. Size hiç hakkı olmadığı halde hükmediyordur. Sadece ona ait olmanızı isterken kendisi size ait değildir. Bunun bilincine vardığınızda bir çok şeyi kaybettiğinizi farkedersiniz. En çokta kendinize olan saygınızı. Bu en kötüsüdür zaten.

Biteceği baştan belli olan bu ilişki biterken emin olun en çokta sizden bir şeyler götürür. Kalbinizin sesini her zaman dinlemeyin. Bırakın aklınız sizi yönlendirsin.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al