Eviniz için her an size lazım olabilecek pratik bilgiler.

Eviniz için her an size lazım olabilecek pratik bilgiler.

Pratik bilgilerle hayatınızı kolaylaştırmanın yolları, evde her an karşılaşabileceğiniz sorunlar için pratik bilgilere ihtiyacınız olablir.Temizliğe başlamadan önce doğal olarak evde bir tur atıp şöyle bir etrafı toparlarız.ev toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır evde işinizi kolaylaştıracak pratik ve doğal bilgiler..? TOZ BEZLERİ: toz bezlerinizin toz bırakmasından yakınıyorsanız ozman her toz aldıktan sonra bezin durulama suyuna […]

Pratik bilgilerle hayatınızı kolaylaştırmanın yolları, evde her an karşılaşabileceğiniz sorunlar için pratik bilgilere ihtiyacınız olablir.Temizliğe başlamadan önce doğal olarak evde bir tur atıp şöyle bir etrafı toparlarız.ev toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır evde işinizi kolaylaştıracak pratik ve doğal bilgiler..?

TOZ BEZLERİ: toz bezlerinizin toz bırakmasından yakınıyorsanız ozman her toz aldıktan sonra bezin durulama suyuna bir müktar gliserin katın.böylece bidahaki sefere daha rahat toz alablirsiniz.

CAM SİLERKEN: cam silme suyuna katacağınız bir parça tuz,hem camların daha kolay temizlenmesini,hemde pırıl pırıl parlamasını sağlayacaktır.

MASA ÖRTÜSÜ: çay ve kahve lekelerini temizemek için karbonatlı suyla ıslatılmış bezle ovalayın.

SİGARA KOKUSU: evinizdeki yoğun sigara kokusunu yok etmek için, farkılı noktalına mum yakın işte ozman kokunun yok olduğunu fark edeceksiniz.

ÇAMAŞIRLARIN DONMAMASI İÇİN:Kışın balkona astığınız çamaşırlarınızın donmaması için makinenizin yumuşatıcı gözüne çok az tuz koyun. Böylece çamaşırlarınız soğuktan etkilenmeden daha çabuk kurur.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

KRİSTAL BARDAKLAR:bardaklarınız eski ışıltısını kaybettiyse üzülmeyin 5 dakika sirkeli suyun içinde bekletin sonra durulayınn farkı göreceksiniz..

HALI: sigara yanıklarından, yanık­ y­er­ler üzerinde zımpara kağıdı ile dairesel hareketler yaparak kurtulabilirsiniz.

Pratik Bilgilerle Hayatı Kolaylaştırın. 🙂

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
eviniz için

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al