Evden Ofisten Makale Yazarak Ek İş Para Kazanma Fırsatı

Evden Ofisten Makale Yazarak Ek İş Para Kazanma Fırsatı

Kadın sitemizin projelendirdiği Türkiye’de ilk ve Tek Reklam Ortaklığı ile Para Kazanma sistemi aktifleştirilmiştir. Sitemizde ki yazarlar, yayınladığı makaleler içerisinde yer alan tüm reklam gelirlerinin sahibi olma fırsatını yakalıyor. Sistem gayet açık ve şeffaftır. Evden ya da Ofisten boş vakitlerinizde Kadın sitemizde Makale Yazarak Ek İş fırsatı ile Para Kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle ev hanımları ya […]

Kadın sitemizin projelendirdiği Türkiye’de ilk ve Tek Reklam Ortaklığı ile Para Kazanma sistemi aktifleştirilmiştir. Sitemizde ki yazarlar, yayınladığı makaleler içerisinde yer alan tüm reklam gelirlerinin sahibi olma fırsatını yakalıyor. Sistem gayet açık ve şeffaftır.

Evden ya da Ofisten boş vakitlerinizde Kadın sitemizde Makale Yazarak Ek İş fırsatı ile Para Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları ya da Öğrenciler için büyük bir fırsat olarak görülen bu sistemde, bir çok bayanın uzman olduğu, Makyaj, Moda, Elbise ve Takı Aksesuar, Magazin ve diziler, Beslenme ve diyet programları gibi konuları sitemizde yayınlayarak ciddi gelirler elde etmeyi amaçlamaktadır.

NetWork Marketing ile uğraşanlar için de farklı bir fırsat yolu olarak değerlendirilebilecek şekilde tasarlanan kazanç modeli, adil ve gerçek kazanca dayalı bir yapıda dizayn edilmiştir.

Nasıl mı? Bu sistemde Yazar, yazdığı yazı kadar ve yazdığı yazının kalitesi kadar para kazanır.

Yazdığı yazının kalitesine göre yüksek gelirli reklam verenlerin reklamlarının çıkmasını sağlar. Bu da gelirlerin artmasına da olanak sağlar.  Bir makaleden bir kere değil on bin kere para kazanabilirsiniz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Tek bir makaleden bile ayda 100 TL kazanabilirsiniz!

Sistemin en güzel tarafı yazdığınız bir yazıdan bir hafta sonra, bir ay sonra ve hatta bir yıl sonra da kazanç elde edebilmenizdir. [Bu Sistem Türkiye’de İlk ve Tek] Yazdığınız bir Yemek tarifi için bir yıl sonra gelen ziyaretçi yazıyı okuyup reklama tıkladığı zaman bile hak edişiniz hesabınıza işlenir. Aylık / Haftalık düzenli ödeme planı.

Ev Hanımlarına Ek İş Para Kazanma

Daha Çok Kazanmak için!

Uzman ekibimiz daha çok kazanmak ve kaliteli makaleler sunmak için sizlere ücretsiz danışmanlık ve eğitim vereceklerdir. Tüm bilgiler yazarlarımıza güncel olarak mail adreslerine gönderilecektir. Paylaşımlı ve güçlü bir birlik için Gerekirse yazarlarımız arasında WaatSaap Grubu oluşturulabilir.

Bu Sistemde NeLer Öğreneceğiz?

Bu sistemde sadece ek gelir ile para kazanmakla kalmıyorsunuz. Bayanların girişimci ruhlarını harekete geçirerek, farklı piyasaların, ürün ve markaların pazarlama stratejilerini öğrenmiş oluyorsunuz. Sosyal Medya ve İnternet ortamında ürünlerin kalitesi, hangi markanın daha iyi olduğu, mekan bilgileri gibi bir çok konuyu hem yazarak hem paylaşarak, hem de uzman ekibimiz tarafından size sunulan bilgilerle öğrenmiş oluyorsunuz.

Bu Sistemde ki Yazar Kadromuz için Kontenjan Sayısı : 5 Kişidir.

Sizde Bu çok kazançlı aileye katılarak gelirinizi artırın. Yazarak hem mutlu olurken, hem insanlara faydalı olacak hem de para kazanma başarılarınız artacaktır.

Başvuru ve Detaylı Bilgi için Tıklayın!

Sınırlı Yazarlık Kontenjanı 5 Kişidir. Acele edin!

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al