En Şık Ev Dekorasyonu Önerileri

En Şık Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük evleri daha ferah ve mutlu yaşanabilir yapmanın yolu evinize alınacak eşyaların daha kullanışlı ve fonksiyonel seçmeniz ve tasarlamanızdan geçer. En Şık Ev Dekorasyonu Önerileri

Bir ev dekorasyonu yapılırken kesinlikle koyu, iç kapatan, insana olumsuzluk aşılayan renkler kullanılmamalıdır. Daha açık, huzur ve mutluluk veren renkler seçilmesi önemlidir. İnsanların hem evinde rahat hissetmesi hem dinlenebilmesi hem de içinin açılması gerekir. İnsanlar en büyük zamanlarını en büyük yaşam alanlarını oluşturan evlerinde geçirirler. Kişinin yaşam alanını görmek istediği tür de ev dekorasyonu açısından önemlidir.

Daha klasik bir ev isteyen kişiler evlerinin tüm ayrıntılarını düşünerek klasik eşyalarla ve bir çok klasik görünümlü bibloyla kombinleyebilirler. Fakat daha spor bir ev isteyen kişiler evlerinde daha az eşyaya yer vererek kendilerine daha açık alan oluşturmalıdırlar.

Küçük Evlerde Dekorasyon

Küçük evleri daha ferah ve mutlu yaşanabilir yapmanın yolu evinize alınacak eşyaların daha kullanışlı, çok amaçlı kullanımlı yanı fonksiyonel seçmenizden geçer. Küçük evlerde kullanılacak dolapların eve göre, daha az yer kaplayacak şekilde kullanışlı olarak yaptırılması, kapaklarının öne arkaya açılır kapanır değil de sürgülü olması yerden tasarruf etmenizi ve yaşam alanınızın daha genişlemesini sağlayacaktır.

Evde en çok yer kaplayan dolap ve raflardan duvarlarda bulunan köşeleri değerlendirerek de fayda sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda küçük evlerde boyu yüksek olmayan eşyalar kullanmalısınız. Eşya renklerini de daha açık tonlarda seçerek evin daha geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonları için Önemli Hatırlatmalar

Evde mutfak en önemli yerlerden biridir ve düzenli olarak dekore edilmezse yapılan yemekler kabusa dönüşebilir. Sizi çok sıkışık ve yeterli alanınız olmaması hissine kolaylıkla yakalatabilir. Bu nedenle mutfağınızı iyi dekore etmeniz gerekir.

Mutfak dekorasyonunda hiç kullanılmayan pişirme araç gereçleri, tencere ve tavalar hemen uzaklaştırılmalıdır. Aynı zamanda bir çekmece dolusu kullanılmayan küçük ürünler de yerlerinizi işgal edebilirler. Mutfak dekorasyonunda, en çok işinize yarayacak ürünlerin en kolay ulaşılabilir yerde olması istenir. Mutfakta tezgah duvarlarına monte edilen mıknatıslara en çok kullandığınız bıçakları ya da metal eşyaları koyabilirsiniz.

Ev Dekorasyon önerileri 2018

Yine duvara asılan askılık tarzı olan borular ya da çitalara küçük tencere ve tavaları, sık kullanılan kepçe ve kaşıkları asmanız ulaşılabilir bir yerde durması açısından size kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda da çekmecelerde yada raflarda kalabalık bir görüntü olmamasını daha sade ve kullanışlı olmasını sağlayacaktır.

Ayrıca Mağaza Dekorasyon Önerileri için yeni trend ve modern tasarımlara sahip imalat ve iç mimar firmalarından olan Artist Dekorasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz.

rus merhemi sipariş ver

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Flawless Brows Yüz Kaş Alma Epilasyon Aleti

Sponsor