Esma Sultan Altın Maske

Esma Sultan Altın Maske

TV Programlarında tanıtım reklamı yapılan Esma Sultan Altın Maske cilt bakım maskesi olarak bir çok bayanın ilgisini çekmiştir. Esma Sultan Maske Kullanımı ve Yorumları ile ilgili sizler için paylaşacağımız yazıyı incelemenizi öneriyoruz. Esma Sultan Altın Maskesi Nedir? Aynı Sefa (Portakal Çiçeği) içermektedir. Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan […]

TV Programlarında tanıtım reklamı yapılan Esma Sultan Altın Maske cilt bakım maskesi olarak bir çok bayanın ilgisini çekmiştir. Esma Sultan Maske Kullanımı ve Yorumları ile ilgili sizler için paylaşacağımız yazıyı incelemenizi öneriyoruz.

Esma Sultan Altın Maskesi Nedir?

Aynı Sefa (Portakal Çiçeği) içermektedir. Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan ciltlerde onarıcı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve cildi nemlendiricidir. Bunun dışında varis, egzama, sivilce, mantar, pişik, isilik ve döküntü gibi cilt problemlerinde destekleyici ve yardımcıdır.

Yanık ve yara izlerinin kaybolmasına yardımcı olmak ile birlikte, hücre yenilenmesine ve cilt parlaklığı sağlamaktadır. Doğum sonrası çatlakları gidermesi gibi özellikleri bulunan Esma Sultan Altın Maske, ciltte ki siyah noktaları temizler ve ölü hücreleri canlandırmaktadır.

Esma Sultan Altın Maske Naslı Kullanılır?

Esma Sultan Altın Maske; 1 kutu içerisinde her biri 15 ML olan 10 ayrı paketten oluşmaktadır.
Soyulabilir bir maskedir. (Temiz cilde kalın bir tabaka sürüldükten yaklaşık yirmi dakika sonra soyularak ciltteki ölü dokuyla beraber atilir.)

ESMA SULTAN ALTIN MASKE 2 ile 3 gün arasinda mümkünse gece uyumadan önce temiz cilde kullanılması önerilir.

Esma Sultan Altın Maske Uygulanışı

Tek paket içinde 10 (on) stick şeklinde ambalajlanmıştır. Her stick bir kullanıma yetecek gramajdadır. Böylece gereksiz kullanım ve açılan ambalajın içeriğinin kurumasının önlenmesi amaçlanmıştır. Soyulabilir Maskedir. Temiz cilde kalın bir tabaka sürüldükten yaklaşık yirmi dakika sonra soyularak ciltteki ölü dokuyla beraber atilir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Esma Sultan Altın Maske ile İlgili Yorumlarınızı Konu Altında Bizler ile Paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al