Eski Sevgiliyi Unutmak Mümkün Değil!

Eski Sevgiliyi Unutmak Mümkün Değil!

Hüzünlü türküler, Anılar ve yaşananlar. Evet… Eskiyi sevgiliyi unutmak o kadar da kolay olmuyor. Yapılan Araştırmaya göre eski sevgilileri unutmak mümkün olmuyor. Kadınlarda bu oran %41 iken erkekler de %39. Bir türlü mutlulukla sonuçlanamayan ve en sonunda biten ilişkiler araştırmaya göre hem kadınlarda hem de erkekler de büyük izler bırakıyor. Kişiler derin aşk yaşadığı insanları […]

Hüzünlü türküler, Anılar ve yaşananlar. Evet… Eskiyi sevgiliyi unutmak o kadar da kolay olmuyor. Yapılan Araştırmaya göre eski sevgilileri unutmak mümkün olmuyor. Kadınlarda bu oran %41 iken erkekler de %39.

Bir türlü mutlulukla sonuçlanamayan ve en sonunda biten ilişkiler araştırmaya göre hem kadınlarda hem de erkekler de büyük izler bırakıyor. Kişiler derin aşk yaşadığı insanları ömürleri boyunca unutamıyor.

Daily Mail’in haberine göre, bir çöpçatan sitesinde bin erkek ve kadının katıldığı ankette kullanıcılara neden doğru eşi bulamadıkları soruldu. En çok rastlanan cevap ‘yeni eşin eski sevgiliye benzememesi’ oldu.

Ankete katılan kadınların yüzde 41’i, erkeklerin ise yüzde 39’u hala eski sevgililerine aşık olduklarını bu sebeple yeni bir ilişkiye başlayamadıklarını belirtti.

Kadınların yüzde 24’ü yeni bir ilişki kurmak için meşgul olduklarını belirtirken, yüzde 29’u barlarda yeni biriyle tanışmaktan hoşlanmadıklarını belirtti.

Peki Eski Sevgili Unutulmak İsteniyor mu? Asıl Bu soruyu kendimize sormamız gerekir!

Arkadaş kalacağım diye kendinizi kasmayın: Tamam, arkadaşça ayrılmış olabilirsiniz. Her ayrılıkta kan dökmeye gerek yok. Ama arkadaş kalacağım diye kendinizi zorlamanız da şart değil. En azından bir süre.

Onu görünce kalp krizi geçirecekmiş gibi olmayı bıraktığınızda, belki mailleşmeye başlayabilirsiniz.

Rastlaşma ihtimali bulunan yerlerde dolaşmayın: Kabul edin içten içe onu görmek istiyor, üstelik buna bir de kaza süsü vermeye çalışıyorsunuz. Siz kimi kandırıyorsunuz?

Birlikte gittiğiniz mekanlardan uzak durun: Densiz bir garsonun, bir tanıdığın gelip de eski sevgilinizin nasıl olduğunu sormasıyla, göz yaşları sel olabilir. Dikkat.

Ayrıca anılar da üstünüze üstünüze gelebilir. Şurası göz göze geldiğimiz yer, diye başlarsınız sonra.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor