Erkeklerin de Korkuları Var

Erkeklerin de Korkuları Var

Erkek ve Kadınlar arasında yaşanan ilişkilerde en çok kadınların olduğu kadar erkeklerin de bir çok korkusu ya da endişesi oluyor. işte bunlardan bir kaç tanesini sizler için paylaşıyoruz. Bağlanma Korkusu Birçok erkek bundan ölümüne korkar. Bağlantı güçlü bir duygudur. Onlar sadece kadınlara değil birçok şeylere bağlanmaktan korkarlar. Örneğin; çiçeğe, evcil hayvanına… Bağlantı sözü; erkek leksikomunda […]

Erkek ve Kadınlar arasında yaşanan ilişkilerde en çok kadınların olduğu kadar erkeklerin de bir çok korkusu ya da endişesi oluyor. işte bunlardan bir kaç tanesini sizler için paylaşıyoruz.


Bağlanma Korkusu

Birçok erkek bundan ölümüne korkar. Bağlantı güçlü bir duygudur. Onlar sadece kadınlara değil birçok şeylere bağlanmaktan korkarlar. Örneğin; çiçeğe, evcil hayvanına… Bağlantı sözü; erkek leksikomunda ‘dehşet’ sözüne eşanlamlı sayılır.

İlişki Öncesi Korku

Onları doğru anlayın. Onlar cinselliğin kendisinden korkmuyorlar, bunu iyi yapamamaktan korkuyorlar. Sizin onunla geçirdiğiniz vakitten zevk almamanızdan korkuyorlar. Ondan önceki partnerinizi dile getirmenizden çekiniyorlar. Bu da onlar için psikolojik bir baskı yaratıyor.

‘Başka Bir Erkek Korkusu

Kadınlar da bundan korkarlar; diğer kadınların olmasından. Düşünün ki, sevgilinizle birlikte eğlencedesiniz. İçeri çok güzel bir kadın giriyor. O dakika kendinizi çok rahatsız hissediyorsunuz. Elbette sevgiliniz ona ilgi göstermeyebilir. Ama bu kadının varlığı bile sevgilinize sizden daha güzel bir kadının var olduğunu gösteriyor. Böylece bu fikir bile sizi rahatsız ediyor. Sizce erkek, başka bir erkek ihtimalinden rahatsız olmaz mı?

Yalnızlık Korkusu

Erkekler yalnız oturmaktan, tek kahvaltı yapmaktan, tek televizyona bakmaktan, tek yaşamaktan çabuk yoruluyorlar ve çok korkuyorlar.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Birlikte Olma Korkusu

Birlikte yaşamanın da bir çok sorumlulukları olabilir. Mesala erkek çok düzenli, kadın ise çok tembel. Bu durum tam aksine de olabilir. Erkeklerin en büyük korkularından birisi de budur; birlikteyken uyuşamamazlık.

Annesini Üzme Korkusu

Erkeklerin bir çoğu annelerinin kalbini kırmaktan korkuyorlar. Bu yüzden birlikte oldukları her kızı anneleriyle tanıştıramıyorlar.

Korkak Görünme Korkusu

Bir şeyden korktuğunu anlaştırmaktan çok korkuyorlar. Çünkü onlar için bu zavallılıktır.

Sıradan Biri Olma Korkusu

Erkeklerin en çok korktuğu şeylerden biridir. Onlar kendilerini Karayip denizi korsanı gibi görmek isterler. Eğer onlara farklı biri olduğunu hissettiren bir kadın bulurlarsa ondan asla ayrılamazlar.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al