Erkeklerin Beğendiği Kadın Profili Nedir

Erkeklerin Beğendiği Kadın Profili Nedir

Erkeklerin Beğendiği Kadın Profili Nedir? Erkeklerin beğendiği kadın profili denilince akla ilk gelen dış görünüş oluyor. Bu konuda yanılıyorsunuz. Erkekler evet dış görünüşe önem verirler ama erkekler için kadın çok farklıdır. Dış görüşü fazla umursamazlar erkekler yanında mutlu olduğu kadını isterler. Kadın güzel ama erkek yanında mutsuz sizce o erkek için o kadının dış görünüşünün […]

Erkeklerin Beğendiği Kadın Profili Nedir?

Erkeklerin beğendiği kadın profili denilince akla ilk gelen dış görünüş oluyor. Bu konuda yanılıyorsunuz. Erkekler evet dış görünüşe önem verirler ama erkekler için kadın çok farklıdır. Dış görüşü fazla umursamazlar erkekler yanında mutlu olduğu kadını isterler. Kadın güzel ama erkek yanında mutsuz sizce o erkek için o kadının dış görünüşünün bir önemi var mıdır? Tabi ki de hayır.

Kadın da önce kendine özgü bir tavrı duruşu olsun isterler. Siz ne kadar çirkin olursanız olun erkek yanınız da çok mutlu ise sizin dış görünüşünüz onun hiç umurunda değildir. Erkekler kadınların kendilerini anlamalarını onlara destek olmalarını beklerler. Yaşları ne kadar büyük olursa olsun sizden bir anne gibi şefkat göstermenizi onu sahiplenip düşünmenizi ister.     Bu yüzden erkeklerin beğendiği bayanlar anneleri gibi olsun isterler.

Erkekler Kadınları Nasıl Görmek İster?

Özverili ve başarılı anaç kadınları görmek isterler karşılarında erkekler. Sizin güçlü olmanız onu da güçlü hissedecektir. Erkekler ne kadar umursamaz gözükse de kendinizde yaptığınız değişiklikleri anlarlar. Bakımlı ve temiz olmanız onların hoşuna gider. Genellikle erkeğin istediği kadın profili sakin ve sabırlı olmasıdır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Erkekler kadınlara göre daha çabuk parlayıp sinirlenebilir ama sinirleri uzun sürmez kadın onu dinlemesini bilip susarsa siniri çabucak geçecektir. Haklı iseniz yine de susun siniri geçtikten sonra kendinizin haklı olduğu yeri ona anlatın o zaman anlayacaktır. Ancak sinirli iken siz ne kadar haklı olursanız olun ona karşılık verip kendinizi anlatmaya çalışsanız da sizi asla anlamayacaktır.

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Kadınlar erkeklerden en başta saygı ve anlayış bekler. Erkekler dinlemelerini genellikle bilmez. Kadın kendini anlatmaya çalıştıkça erkek onu anlamak yerine akıl vermeye başlar kadın bunu istemez. Kadın erkekten ilgi, sevgi bekler. Arada şaşırtılmak isterler. Küçük sürprizler bile kadınları mutlu eder.

Sahiplenici bir erkek kadın için ideal erkektir. Kadın kendini yanında güvende hissettiği erkekle bir olmak ister. Genellikle evli kadınlar eşlerinin onlara yardımcı olmasını da bekler. Çocuklarla ilgilenmesini ev işlerin de küçükte olsa destek olmalarını isterler.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al