Erkeklerin Bayıldığı Kıyafetlerimiz!!

Erkeklerin Bayıldığı Kıyafetlerimiz!!

Kendimiz için giyindiğimizi söylesekte sevgilimizin kıyafetlerimize iltifat etmesine bayılıyoruz. İster istemez kıyafet tercihlerimiz onların beğenilerine göre şekillenmeye başlıyor.   MİLİTER SEVMEZLER Bizler bayılarak giysekte erkekler bizimle aynı fikirde değil. Militer ceket sevmiyorlar.   DOLGU TOPUK SEVMİYORLAR Bizim için dolgu topuk bir tutku. Fakat erkekler dolgu topuk sevmiyorlar. Erkekler sivri topuk tercih eden kadınları daha çekici […]

Kendimiz için giyindiğimizi söylesekte sevgilimizin kıyafetlerimize iltifat etmesine bayılıyoruz. İster istemez kıyafet tercihlerimiz onların beğenilerine göre şekillenmeye başlıyor.

 

MİLİTER SEVMEZLER

Bizler bayılarak giysekte erkekler bizimle aynı fikirde değil. Militer ceket sevmiyorlar.

 

DOLGU TOPUK SEVMİYORLAR

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bizim için dolgu topuk bir tutku. Fakat erkekler dolgu topuk sevmiyorlar. Erkekler sivri topuk tercih eden kadınları daha çekici buluyor. Tercih sizin tabi.

 

JEAN PANTOLON SEVİYORLAR

Erkekler kadınların üzerinde tayt veya kumaş pantolon yerine jean pantolon görmek istiyorlar.

 

BOL ELBİSE SEVMEZLER

Bol elbiseler kadınların hatlarını ortaya çıkarmıyor. Bizlere rahatlık sağlayan ve çok sevdiğimiz bol elbiseleri erkekler üzerimizde görmek istemiyor.

 

SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRI SEVERLER

Sevimli iç çamaşırlarını sempatik bulurlar ve severler sanıyoruz;fakat yanılıyoruz. Seksi iç çamaşırları erkekler için her zaman daha caziptir.

 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al