Erkekleri evliliğe ikna etmenin yolları

Erkekleri evliliğe ikna etmenin yolları

Erkekleri Evliliğe ikna etmein yolları o kadar da zor değildir. Bir Erkeğin kalbini çalmak, evlilik sürecini tamamlattırmak ve buna ikna etmek için ipucu. Evlilik meraklısı gibi davranmayın Sürekli evlilik konusunu açarsanız onu bu fikirden uzaklaştırırsınız. Siz bahsettikçe üzerinde baskı oluşur, kendi evlenmek istese bile geri adım atabilir. Onun yerine ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu […]

Erkekleri Evliliğe ikna etmein yolları o kadar da zor değildir. Bir Erkeğin kalbini çalmak, evlilik sürecini tamamlattırmak ve buna ikna etmek için ipucu.

Evlilik meraklısı gibi davranmayın
Sürekli evlilik konusunu açarsanız onu bu fikirden uzaklaştırırsınız. Siz bahsettikçe üzerinde baskı oluşur, kendi evlenmek istese bile geri adım atabilir. Onun yerine ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu ona hatırlatmayı deneyin. Uyumlu olduğunuz noktaları yakalayın ve zamanı gelince onun da görmesini sağlayın.

Evlenince şunu yaparız, bunu yaparız demeyin
Farkında olmadan strese girip sizden uzaklaşabilir. Bırakın, o bahsetsin. Hatta siz de çok umursamıyormuş gibi davranın. Yalnız ipin ucunu da kaçırmayın, belli bir yaştan sonra erkek, her ne kadar kabul etmese de ciddi ilişki arar. Siz, kafasında evlenilecek kadın modeli çizerek temelin oluşmasına zemin sağlayabilirsiniz.

Ailesi ve arkadaşlarıyla iyi geçinin
Özellikle annesi için olumsuz şeyler söylemeye kalkmayın. Ailesine karşı nazik ve anlayışlı bir tavır alın. Bu durum onun, ailesine layık bir gelin adayı olabileceğinizi düşünmesine neden olacaktır.

Birlikte çok güzel bir hayatınız olacağının sinyallerini verin
Onun hoşlandığı şeylerden siz de hoşlanıyormuş gibi görünün. Beraber futbol maçı izlemek gibi…

Çok kıskanç olup hayatı çekilmez hale getirmeyin
“Bu kadınla ömür geçer mi?” diye düşünmesini sağlamayın. Dozunda kıskançlıklar elbette olacaktır. Erkeklerin fazla sıkmaya gelmeyen varlıklar olduğunu unutmayın! Bu kuralları uyguladığınız takdirde başarılı bir birliktelik kaçınılmaz olacaktır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al