Erkeklere Özel İHair Saç ve Sakal Serumu

Erkeklere Özel İHair Saç ve Sakal Serumu

İhair Saç ve Sakal Serumu Nedir? Nasıl Kullanılır? Etkisi ve kullanıcı yorumları

Köselik denilen çok seyrek sakal sorunu yaşayanlar iHair nedir şeklindeki sorularla problemlerine
çözüm aramaktadırlar. Köseliğin yanı sıra stres ve hormonal dökülmeler de sakal seyrekliği ya da
sakalkıran gibi problemleri beraberinde getirmektedir. Sebebi ne olursa olsun dökülmelere karşı iHair sonuç vericidir. Cılız sakalı gürleştiren, köklerini güçlendiren iHair popülaritesini artıran bir üründür. 2 (iki) aylık bir kullanım periyodu sonucunda yeni sakal kılı oluşumu adına küçük tüylenmeler yaşatır.

Sağlıklı sakallar sayesinde dökülmeyi önleyen İHair içeriği %2,5 Minoxidil e %5 Aminexil şeklindedir.
Özellikle içeriğindeki Minoxidil doğal yöntemlerle daha gür sakal oluşumu için tetikleyici unsurdur.

Sakallı Erkek Çekici Erkek Modası için iHair
Sakallı Erkek Çekici Erkek Modası için iHair

Geliştirilmiş Minoxidil’e ilaveten kök hücre katkısı mevcuttur.

Son dönemin modası olan sakal, daha güçlü bir imajın göstergeleri arasındadır. İHair “folikül aktif
edici” özelliğiyle yeni sakal ve hacim artışı sağlayan mükemmel bir üründür. Yararı kanıtlanmış
etkisiyle daha hacimli ve gür sakallar, iHair’le mümkün hale gelir. Kökleri uyaran iHair etkisi gelişmeyi önleyen hormonu baskılayarak bu başarıyı sağlar. Yapılan testler sonucunda beklenen gürleşme oranı %90 olarak ölçüldüğü marka yetkilileri tarafından ifade edilmektedir.

En gelişmiş sakal yoğunluğu serumu unvanını taşıyan iHair içeriğindeki Minoksidil normal gürleştiricilere kıyasla 3 kat daha güçlüdür. Herhangi bir yan etkisi tespit edilememiştir. Ayrıca yaşlanmaya bağlı saç kökü hücrelerinde yaşlanmayı engelleyen bir etkiye sahiptir.

Yaşlandıkça saç dökülmeleri hızlandığından iHair, yaşlanmadan kaynaklanan dökülme oranını düşürür. Daha güçlü, daha erkeksi, daha çekici ve daha olgun görünüm sağlayan gür sakallara sahip olmak isteyenler orijinal siteden sipariş ver tavsiyesine uyarak ürünü edinmeleri yararlarına olacaktır. Zira ürünün taklitleri de piyasada bulunmaktadır. Ürüne ait kullanıcı yorumları incelendiğinde durum daha iyi anlaşılacaktır. Taklit ürün alarak hem sağlığınızı hem de imajınızı tehlikeye atmayınız.

Orjinal iHair saç sakal bakım serumu ile sakallarınızın hacmini artırıp kendinizi özel hissedin. Sakalın insana kattığı pozitif imaja sahip olmak isteyenler daha çekici ve erkeksi bir görünüm elde etmek için orijinal ürünü temin etmeleri gerekir. Sakal köklerine hızlı gelişim katman artışı sağlayan iHair sakal büyümesini teşvik eder. Kıl köklerini güçlendirerek yeni dökülmeleri önler.

İhair Saç ve Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bölge ılık bir su ile temizlenir, sonrasında 5 damla kadar aynı yere damlatılıp elle masaj yapılır. Uygulmaka esnasından başka bir alete gerek olmaz. Hergün 1 kez bu işlem tekrar edilir.

Resmi Satış Fiyatı: 79 TL olan bu ürünü güvenle satın almak için, resmi satış sitesinden sipariş vermeniz önerilmektedir. 39 – 59 TL gibi rakamlara satılan ürünlere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Saç ve Sakalları gür çıkarmaya yardımcı olan iHair Saç ve Sakal serumu ile ilgili merak ettiğiniz soru, öneri ve düşüncelerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor