Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Erkeğin İlgisini Çekmenin 6 Yolu

Evlilik

Erkeğin İlgisini Çekmenin 6 Yolu

Kadınlar için erkekler noktasında ki en büyük şikayetlerden biri ilgisizliktir. Bu erkeğin sevgisi ya da farklı bir noktasından olmasa bile dışa dönük hayat akışının daha fazla olmasından ya da arkadaş çevresine bağımlılığının fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden kadınların baskıcı ya da şikayetçi olması değilde yapıcı olması ile doğru bir yol kullanarak ilgiyi üzerine çekmeyi başarabilirler. Aslında bu kadının doğasında vardır;)

Peki bu durumu düzeltip ilgiyi üzerinize çekmek için neler yapılmalı. İşte Erkeğin ilgisini çekmenin 6 önemli yolu.. 

Kadınlar bu konularda genelde çekingendir. Hoşlandıkları erkeklere açılamaz, kendilerini geri çekerler. Ama onu kazanmak için en azından kendinizi belli etmeniz gerekir! İşte hoşlandığınız erkeğin ilgisini çekmenizi sağlayacak birkaç ipucu!

 

YALNIZ KALIN

Onunla kısa da olsa yalnız kalmaya çalışın. Sigara içmeye çıktığında peşinden gidebilir ya da aynı asansöre binmeyi deneyebilirsiniz. Baş başa olduğunuz anlarda dikkatini çekmeniz daha olası!

SAKARLIK

Eğer söz konu beyefendinin dikkatini çekmeniz pek mümkün olmadıysa; klasik numaralardan ilerleyebilirsiniz! Yanlışlıkla çarpın, ayağınız takılmış gibi yapın kesinlikle abartılmış sakarlıklardan bahsetmiyoruz, sevimli olun!

EĞLENİN

Erkekler şakalaşmayı severler! Arkadaş ortamında muhabbet ederken ona takılın, şakalar, espriler yapın bu ona onunla ilgilendiğinizi hissettirecektir!

FİKİR DANIŞIN

Giyeceğiniz kıyafete veya gideceğiniz filme karar verememiş olabilirsiniz! Onun fikrini sorun, bu hem onu ve fikirlerin önemsediğiniz anlamında sinyaller vermenize yarayacak hem muhabbet açmış olacaksınız!

FLÖRTE AÇIK OLUN

Ondan hoşlandığınızı bir şekilde belli etmeniz şart! Ona, onun hoşunuza giden yönlerinden bahsedin. Kıyafetinden bir ipliği alıyormuş gibi yapın, o konuşurken gözlerinin içine bakın! Kısacası onunla ilgilendiğinizi anlamasını sağlayın!

 

Bir Erkeğin İlgisini Üzerinize çekebilmenin 6 farklı yolunu sizlerle paylaşırken, konu ile ilgili UzmanTV Videosunu da paylaşmak istiyoruz.

Yazının Devamı için
Advertisement
Şunlara da göz kırp...

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Evlilik

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top