Ender Saraç uykusuzluk kürü

Ender Saraç uykusuzluk kürü

Uykusuzluk problemi yaşayanlar için Ender Saraç tarafından önerilen Uykusuzluk çekenler için Kür Kadın sitemizde sizler için yer veriyoruz.  Ender Saraç uykusuzluk çayı diğer adı ile uykusuzluk kürü nasıl hazırlanır? Uykusuzluk için çay önerileri? Ender saraç ender saraç uykusuzluğa bitkisel çözüm ve uykusuzluğa doğal çözümler için hazırlanmış yazı dizimizi aşağıda incelemenizi öneriyoruz. Öncelikli olarak alanında uzman Ender […]

Uykusuzluk problemi yaşayanlar için Ender Saraç tarafından önerilen Uykusuzluk çekenler için Kür Kadın sitemizde sizler için yer veriyoruz. 

Ender Saraç uykusuzluk çayı diğer adı ile uykusuzluk kürü nasıl hazırlanır? Uykusuzluk için çay önerileri? Ender saraç ender saraç uykusuzluğa bitkisel çözüm ve uykusuzluğa doğal çözümler için hazırlanmış yazı dizimizi aşağıda incelemenizi öneriyoruz.

Öncelikli olarak alanında uzman Ender Saraç, uykusuzluk problemi çeken kişilerin, akşamları yemekten sonra kahve ve çay gibi uyarıcı etkisi bulunan içeceklerden uzak durmalarını tavsiye ediyor.

Eğer akşam yemeğinden sonra çay ve kahve içtiğiniz halde uykunuz kaçmıyorsa sorun yok demektir. Çünkü bazı bünyeler bu içeceklere alıştığı için uyku kaçırmaz hatta alışkın olduğu halde bazı akşamlar kahve veya çay içmeyenlerin uykusunun kaçtığı da bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Aşırı yoğun bir günün ardından geceleri iyi uygulamak, sabaha tam anlamıyla dinlenmiş olarak kalkmak için Ender Saraç uykusuzluk çayı tarifi sizlerle. Ender Saraç uykusuzluk kürü nasıl hazırlanır, nasıl içilir merak ettiğiniz soruların yanıtı sizlerle.

Malzemeler

3-4 adet ayva yaprağı 4-5 yaprak melisa 3-4 yaprak nane veya Yarım kahve kaşığı kuru nane 1 dilim limon 1 tatlı kaşığı esmer şeker 1,5-2 bardak kadar kaynar su

Hazırlanışı:

Kaynamış olan suyun içine tüm malzemelerimizi ekleyelim ve demlemeye bırakalım. 10 dakika demlendikten sonra çayımızı içelim. Afiyet olsun.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli