En Sinir Bozucu Erkek Tipleri

En Sinir Bozucu Erkek Tipleri

“Anlamalıyız diyorum çünkü biz kadınlar da bazen ne istediğimizi bilmiyoruz ve farkında olmadan partnerimizi boğabiliyoruz.”

Bir ilişkiye başlamadan önce bilmeniz gereken en önemli şey kendinizdir. En sinir bozucu erkek tiplerinden bahsetmeden önce bunun neden sinir bozucu olduğunu ya da öyle hissettiğimizi anlamak için tabii ki ne istediğimizi ve ne beklediğimizi iyi anlamalıyız.

Anlamalıyız diyorum çünkü biz kadınlar da bazen ne istediğimizi bilmiyoruz ve farkında olmadan partnerimizi boğabiliyoruz.

Bütün suç bizde mi diyenleri duyar gibiyim. Elbette ki hayır. Gerçekten ne yaparsanız yapın sinirlerinizi yıpratmaya doymayan erkek tipleri de vardır. Mesela sürekli kendinden bahseden ve egoları tavan yapmış erkek tipleri. Burada sinir bozan şey değil şeyler bir arada olduğu için sizi tabiri caizse tiksintiyle bakmaya itebilir.

Egosu tavan yapmış erkekler kimi kadınlara çekici gelir ki haksız değillerdir. Çünkü eğer bu egonun hakkını verecek donanımda ise zaten siz de ister istemez onu haklı bularak etkisine kapılacaksınız. Ancak sadece anlatmakla yetinen bir marifetini göremediğimiz o dünyadan haberi olmayan erkekler var ya…

İşte onlara çok mu çok sinir oluruz. Boş konuşmalarıyla vakit öldüren can sıkıcı bir hal alır muhabbet ki bu da hiç hoşumuza gitmez. He bir de sonradan görmeler vardır. Evvelini bildiğiniz ama sonrasında kendince çağ atlamış olan, bunu da üniversitede küpe takmaya başlayarak yaptığını sanan arkadaşlar. Benim gözümden bir tavsiye vermek istiyorum onlara. O var ile yok arası karakterinizin üstüne en gösterişlilerinden taktığınız küpeler çok mu çok demode artık . Daha cesur hareketler seviyoruz artık.

Bu Erkek Tiplerinden Uzak Durun!
Bu Erkek Tiplerinden Uzak Durun!

Yenilikçi ve yaratıcı olmalısınız dikkat çekmek için. Bir de çok bilenler var. Bu tipler karşısındakine asla söz pay bırakmayan kendince olan doğrularından hiç bir mantıklı hareketi olmasa dahi vazgeçmeyen tipler. Halk arasında keçi inadı dediğimiz tiplerdir. Fikirleri sabit, beğenileri sabittir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Tadını bilmediği yemeği bile asla denemez size de ‘nasıl yiyorsun o yemeği’ der gibi bakar. Yeniliklere kapalıdır , bu da yetmez sizin de kapalı olmanızı bekler. Hayata bakış açınızdan eteğe bakış açınıza kadar da karışan tiplerdir ve böylesinden derhal uzaklaşın çünkü hayatınızın bir anı bile başkasının hükmünde geçirmeye değmez.

Sizde Aşağıda ki yorum bölümünden Size Göre En Sinir Bozucu Erkek Tipleri hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al