Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

En Şık 2017 Abiye Modelleri

Elbise Modelleri

En Şık 2017 Abiye Modelleri

2017 Abiye Modelleri vitrinlerde göz dolduracak şekillerde yer almaya başladı. Kadın Sitemizin Moda bölümünde sizler için Abiye modellerine yer veriyoruz.

Abiye elbise modelleri düğünlerde, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, nişan ve söz gibi özel gün ve gecelerde giyilen giysilerdir. Diğer tüm şık kıyafetlere oranla daha fazla tercih edilmekte olan abiyelerin, 2017 Abiye Modelleri vitrinlerde göz dolduracak şekillerde yer almaya başlıyor.

Her sezon açık ve kapalı alanlara uygun modellerinin tasarlandığı abiyeler, şıklığı gözler önüne sermek ve daha özel hissetmek için giyilir. 2017 yılına damgasını vurmaya hazırlanan ve sezon başında vitrinlerde yerini alan abiyelerin modelleri ise gözleri kamaştırmaya başladı.

2017 Abiye Modelleri Hangi Çeşitlerle Yerini Aldı?

2017 Abiye Modelleri son derece şık bir şekilde giyiliyor. 2017 yılının kış sezonu için uzun şekilde tasarlanan abiyeler, yaz sezonu için ise mini bir şekilde tasarlandı. Heyecanla alıcılarını bekleyen abiye modellerinde bu sene daha çok transparan kısımlar yer alıyor.

Hem göğüs kısımlarında hem de etek kısımlarında yoğun bir şekilde transparan kumaşa yer verilen abiye modelleri büyük ilgi odağı haline gelmiş durumdadır. Kol ve bacaklara yapışan şeffaf kumaşların da kullanıldığı abiyeler, rahatlık açısından büyük avantaj sunuyor.

2017 Abiye Modellerinde Hangi Renkler Hakimdir?

Daha çok pudralı karışık renkleri içermekte olan 2017 Abiye Modelleri üzerinde daha çok bebek mavisi, gece mavisi, gökyüzü mavisi, fildişi ve altın sarısının en koyu tonu olan parlak ton görülüyor. Bu tonlara ağırlık verilmesinin en önemli ve geçerli sebebi ise tamamen her sezona uygun olarak giyilmesinden kaynaklanıyor. Ağır tonları daha fazla içermelerinin sebebi ise, özel gün gece gecelerde kullanılacak olan bu abiyelerin taşıdığı anlamı daha üst seviyelere çıkararak kişiye kendini güzel hissettirmektir.

Tesettür Uzun Abiye Modelleri 2017 Model Yeni Tasarım ve Şıklığı ön planda tutan renkler ile sizlere bir kaç farklı modelleri paylaşıyoruz.

Yazının Devamı için

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Elbise Modelleri

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top