En Az Aldatılan Kadınlar O Ülkede

En Az Aldatılan Kadınlar O Ülkede

Dünya’nın her noktasında Kadınların ortak kabusu olan Aldatılma, ruhsal olarak en ağır zararı yaşatarak belirli tranvalara yol açıyor ve en acısı boşanmalara sebep olabiliyor. Ülkemizde de malesef yaygın olan Aldatma ve ya aldatılma olayları Uluslar arası kadın dernekleri tarafından en çok incelenen konular arasında. “Özel Haber” Peki aldatıldığınızı öğrendiğiniz zaman gitmek mi zor, kalmak mı? […]

Dünya’nın her noktasında Kadınların ortak kabusu olan Aldatılma, ruhsal olarak en ağır zararı yaşatarak belirli tranvalara yol açıyor ve en acısı boşanmalara sebep olabiliyor.

Ülkemizde de malesef yaygın olan Aldatma ve ya aldatılma olayları Uluslar arası kadın dernekleri tarafından en çok incelenen konular arasında.

“Özel Haber”

Peki aldatıldığınızı öğrendiğiniz zaman gitmek mi zor, kalmak mı?

Ona tekrar güvenebilmek mümkün mü? gibi sorular için psikolojik desteğin son derece önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar, eşlerinizin size daha sağlıklı bir şekilde yakın olmasını sağlayacak bir takım tavsiyelerde bulunmaktadır.

Toplumun kültürü, yaşam tarzı, çoğrafi ve ekonomik durumu gibi etkenlerin Aldatma üzerinde ki eğilimlerini değiştirdiği varsayım olarak ele alındığında en az aldatan kadınların o ülkede olduğu ortaya çıktı.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Peki Neden O Ülke?

Uluslar arası bir kadın savunucusu vakfın yaptırdığı araştımaya göre tüm toplumlar arasında en az aldatılan kadınlar İran da olduğu tespit edilmiştir.

aldatilan-kadinlar-3

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhabalar,
    Eşimin beni aldattığını düşünüyorum. Son 1 aydır ilgisi bana karşı azaldı. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misisniz?

    Teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al