Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

En Az Aldatılan Kadınlar O Ülkede

Boşanma

En Az Aldatılan Kadınlar O Ülkede

Dünya’nın her noktasında Kadınların ortak kabusu olan Aldatılma, ruhsal olarak en ağır zararı yaşatarak belirli tranvalara yol açıyor ve en acısı boşanmalara sebep olabiliyor.

Ülkemizde de malesef yaygın olan Aldatma ve ya aldatılma olayları Uluslar arası kadın dernekleri tarafından en çok incelenen konular arasında.

“Özel Haber”

Peki aldatıldığınızı öğrendiğiniz zaman gitmek mi zor, kalmak mı?

Ona tekrar güvenebilmek mümkün mü? gibi sorular için psikolojik desteğin son derece önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar, eşlerinizin size daha sağlıklı bir şekilde yakın olmasını sağlayacak bir takım tavsiyelerde bulunmaktadır.

Toplumun kültürü, yaşam tarzı, çoğrafi ve ekonomik durumu gibi etkenlerin Aldatma üzerinde ki eğilimlerini değiştirdiği varsayım olarak ele alındığında en az aldatan kadınların o ülkede olduğu ortaya çıktı.

Peki Neden O Ülke?

Uluslar arası bir kadın savunucusu vakfın yaptırdığı araştımaya göre tüm toplumlar arasında en az aldatılan kadınlar İran da olduğu tespit edilmiştir.

aldatilan-kadinlar-3

Yazının Devamı için

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

1 Comment

1 Yorum

  1. Nergiz

    25 Kasım 2014 at 12:40

    Merhabalar,
    Eşimin beni aldattığını düşünüyorum. Son 1 aydır ilgisi bana karşı azaldı. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misisniz?

    Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Boşanma

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top