Emziren Anneler Zayıflama Ürünü Kullanabilir mi?

Emziren Anneler Zayıflama Ürünü Kullanabilir mi?

Emziren annelerin doğum sonrası aldığı kiloları verebilmeleri için başvurduğu diyet programları ve zayıflama ürünleri noktasında tedirgin oldukları ve sakıncalarına istinaden sizlere bu makaleyi Beslenme ve Diyetisyen Uzmanı Zehra ErŞahin’in katkıları ile paylaşıyoruz. İlk Merak edilen sorulardan biri Emziren Anneler kilo verebilir mi? Elbette. Sağlıklı ve doğal kilo verme yolunda attığı adımlar neticesinde emziren anneler de […]

Emziren annelerin doğum sonrası aldığı kiloları verebilmeleri için başvurduğu diyet programları ve zayıflama ürünleri noktasında tedirgin oldukları ve sakıncalarına istinaden sizlere bu makaleyi Beslenme ve Diyetisyen Uzmanı Zehra ErŞahin’in katkıları ile paylaşıyoruz.

İlk Merak edilen sorulardan biri Emziren Anneler kilo verebilir mi?

Elbette. Sağlıklı ve doğal kilo verme yolunda attığı adımlar neticesinde emziren anneler de kilo verebilirler. Dikkat edilmesi gereken kilo verme yolunda kendi sağlığını, anne sütünün kalitesini göz ardı etmemesi gerekiyor.

Emziren Anne Zayıflama Ürünü Kullanabilir mi?

Bu sorunun cevabı hangi ürünü kullandığına bağlıdır. Kimyasal içerikli ürünleri emziren anneler başta olmak üzere hiç kimsenin kullanmaması gerektiğini tekrar burdan vurgulamak isteriz.

İçerisinde metobolizmayı bozacak subitramin içerikli zayıflama ürünlerinin kullanılması sağlık açısından zararlı olduğu gibi bu tarz ürünlerin satışı da ülkemize yasaktır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Peki Emziren Anne Popüler Ürün Olan Alkali Diyeti ve İnstaDiet Kullanabilir mi?

İnstaDiet içerisinde yer alan Alkali Su ve Çaylar doğal içerikli olduğu üretici firma tarafından belirtilmiş olup, 3. aydan sonra kullanmalarında bir sakınca yoktur.

Alkali Form Diyet ürünü de aynı şekilde Ph seviyesi yüksek bir su olduğu için emziren anneler ilk 3 ayı geçtikten sonra kullanmalarında bir sakınca yoktur.

Emziren anneler için ağır ve katı diyet programlarından uzak durmaları önerilir. Bu öneri anne sütünün kalitesi ile ilgili olup, bebeğin sağlıklı beslenmesi için doğal ve sağlıklı bir beslenme anne için son derece önemlidir.

Hızlı kilo verme gibi bir beklenti içerisine girmeleri Emziren anneler asla tavsiye edilemez. Sağlıklı, doğal ve yavaş yavaş kilo vermeleri ve kilo verme sürecini 2,5 ay yani 45 Gün ile 90 gün arasına yaymaları gerekmektedir.

Tüm Emziren Anneler için sağlıklı günler diler, diledikleri forma kavuşmalarını ümit ederek, bebeklerini en güzel, mutlu ve sağlıklı bir şekilde yetiştirmelerini tüm içtenliklerimiz ile temenni ederiz.

Sevgi ve Yeni Yıl dileklerimiz ile,

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

 1. Kadın info verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkürler. 8 aylık bebeğim var ve emzirmeye devam ediyorum.
  Zayıflama, biz kadınların büyük derdi. Lipo magnet kullanmayı düşünüyorum, fakat daha düşünme aşamasındayım. asıl sorum bu alkali su yani İngiliz karbonatını diyet olarak değil de sadece suyumuza ilave ederek günlük su ihtiyacımızla tüylenmenin her hangi bir zararı olur mu?

  • Günlük Su ihtiyaçlarınıza 3 damla kadar limon sıkmanız zayıflamanız için daha etkili bir çözüm olacaktır.
   Ayrıca suyu ılık ve aç karnına tüketirseniz iştahınızda azalır.

   Unutmayın! Özellikle Emziren anneler için söylüyoruz;
   Kaliteli beslenmek ile, çok yemek tüketmek arasında büyük fark vardır. Anne sütü için kaliteli beslenmek gerekir. Çok fazla yemek yemek değil.
   Evinizde yapacağınız hafif egzersizler mutlaka olsun..

   Sağlık ve Mutluluk sizlerle olsun.

   • Bende kullanıyorum zayıflama tozu aktarcodan aldık yağ yakıcısı ürünler varmış içerisinde emzirdiğim zaman bebeğime zararı olur mu ki 1yaşında

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al