Ematox Nedir? Kullananlar Ne diyor?

Ematox Nedir? Kullananlar Ne diyor?

Ematox Nedir? Kullananlar Ne diyor? Bağırsak temizleyici Ematox Colon Cleansing zayıflama noktasında zorluk çeken ve kilo veremeyenler için seçilmiş ve piyasada da adından sıkça söz ettiren bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ematox Colon Cleansing Nedir? Diyetisyen ve beslenme uzmanların ortak görüş[add_eventon_list ft_event_priority=”yes” ]ü olan kabızlık, bağırsak şişkinliği ve bağırsakların düzenli çalışmamasından dolayı, vücutta biriken toksinler hem […]

Ematox Nedir? Kullananlar Ne diyor? Bağırsak temizleyici Ematox Colon Cleansing zayıflama noktasında zorluk çeken ve kilo veremeyenler için seçilmiş ve piyasada da adından sıkça söz ettiren bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Ematox Colon Cleansing Nedir?

Diyetisyen ve beslenme uzmanların ortak görüş[add_eventon_list ft_event_priority=”yes” ]ü olan kabızlık, bağırsak şişkinliği ve bağırsakların düzenli çalışmamasından dolayı, vücutta biriken toksinler hem sağlık açısından insanlara problem teşkil ederken, hem de kilo vermemiz noktasında ciddi zorluk çıkarmaktadır.

Bu doğrultuda tüm bu sorunları çözmek adına Ematox ürünü formüle edilmiştir. Obezitenin fazla olduğu ülkelerden ilk sırayı alan Amerika başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesi Bağırsak temizleme ürünleri kullanmaktadır.

Bağırsakta meydana gelen zararlı döngüleri sona erdirerek, bağırsakların temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle bayanlarda görülen bu rahatsızlığın kilo verme gayretlerini başarısız kılmasında en büyük faktör olarak kabul görülmektedir.

İçeriğinde Neler Var?

Antik Mısır’dan günümüze kadar uzanan, doğal artemisia absinthium bitkisinin Bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olduğu bilinmektedir.

Tarihi milattan önce 1500 yılına dayanan “ebers papyrus” reçetelerinde, “artemisia absinthium” bitkisinin Antik Mısır çağında, halk arasında yaygın olarak kullanıldığı ve ağrı kesici özelliklerinden de faydalanıldığı görülmüştür.

“Ebers papyrus” reçetelerinde bahsedilen diğer bir konu ise, özellikle piramitlerin yapımında çalışan işçiler, tek yönlü beslenmenin bir sonucu olarak şişkinlik ve kabızlık problemi yaşıyor, bu problemde zamanla hemeroid ve fisür hastalıklarına neden oluyordu.

Bu hastalıklara yakalanan işçiler verimli çalışamadıkları için piramidin yapımı gecikiyordu. Bir rivayete göre bu durumu çözmek isteyen Ramses’in baş tabibi Omak, bir kaç dizi denemeden sonra artemisia bitkisini keşfetmiş ve işçilerin sağlık sorununu çözmüştür.

Nasıl Kullanılır?

Ematox Colon Cleansing olarak satışı yapılan ürün, Başlangıç, Devam Paketi ve Rahatlama Paketi olarak 3 farklı seçenek şeklinde karşımıza çıkıyor.

Ematox başlangıç paketi mama şeklinde üretilmiştir, içeriğinde birbirinden önemli bitkilerden oluşan bir karışım bulunuyormuş. Tek kullanımlıktır ve paketi açtığınızda bir defada tüketmeniz gerekiyormuş. Başlangıç paketi akşam yemeğinden bir saat sonra kullanılmalıdır. Bir tatlı kaşığı ile tüm paketin içeriğini tükettikten sonra bir bardak su içilmesi de tavsiye edilmektedir.

Devam Paketi Kullanımı

Sıvılara karıştırılan damla şeklinde üretilmiş. Gün içerisinde sürekli kullanmanıza gerek olmadan yalnızca akşam yemeklerinden 1 saat sonra bir bardak ılık suya 5 damla karıştırılarak tüketilmesi gerekiyor.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli