Elma sirkesi ‘nin faydaları

Elma sirkesi ‘nin faydaları

Elma sirkesinin bir çok faydasının görüldüğü hatta öyle ki bir çok alandan ispatlandığı da görülmektedir. pek kimse için bilinmeyen Elma sirkesi’nin faydaları ve ne için kullanılması gerektiğini kadin.info olarak web sitemizde yer verdik. Elma sirkesini sadece salatalara sos olarak kullanmaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü elma sirkesi birçok kullanım alanına sahiptir. Böylece elma sirkesinin faydalarından daha çok yararlanmış […]

Elma sirkesinin bir çok faydasının görüldüğü hatta öyle ki bir çok alandan ispatlandığı da görülmektedir. pek kimse için bilinmeyen Elma sirkesi’nin faydaları ve ne için kullanılması gerektiğini kadin.info olarak web sitemizde yer verdik.

Elma sirkesini sadece salatalara sos olarak kullanmaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü elma sirkesi birçok kullanım alanına sahiptir. Böylece elma sirkesinin faydalarından daha çok yararlanmış olursunuz. Uzmanlar her gün düzenli olarak içilen elma sirkesinin sağlık açısından bir zararı olmadığını, aksine önemli faydaları dokunduğunu belirtmekteler.

Her gün içilen elma sirkesinin faydalarını hem sağlıkta hem de güzellikte göreceksiniz. Birçok sağlık sorununun ortadan kaldırılmasında ve önlenmesinde yararı bulunan elma sirkesinin, saç ve cilt güzelliğine de önemli katkıları bulunuyor. Elma sirkesi bakın hangi rahatsızlıklara iyi gelmekte ve güzelliğe ne yönde pozitif etkileri bulunmaktadır:

Elma sirkesi tamamen doğal bir ürün olduğu için şampuan şişenize, yarım çorba kaşığı sirke ve bir bardak soğuk su ekleyerek kullanın. Göreceksiniz ki saçlarınızın hacmini ve parlaklığını arttıracak.Yarı yarıya su ile seyreltip tonik olarak ciltte kullanmak ise cildin pH seviyesini dengeler, akneleri yok eder.

Siğillerin tedavisinde, diş lekelerinde, kilo vermede faydalıdır. Aynı zamanda karaciğerin detoksuna da yardımcı olur. Yorgun düştünüz zamanlarda ellerinizi ve ayaklarınızı elma sirkesi ile ovun. Lenf düğümlerinin temizlenmesini sağlar, mide asidini tedavi eder. Düzenli olarak elma sirkesi içtiğiniz zaman tüm bu yararlarından faydalanmış olursunuz. Ancak elma sirkesi ülser hastaları tarafından İÇİLMEMELİDİR.

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al